Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 21.11.2022

Німецький оборонний концерн запропонував незвичну зарядку для електромобілів

Для паркувальників без власного настінного боксу зарядка електромобіля може стати проблемою. Однак зʼявилося можливе рішення.

В майбутньому звичайний бордюр може перетворитися на «зарядку» для електромобілів. Зараз концерн Rheinmetall, відомий нам насамперед як виробник зброї, представив відповідну концепцію, яка має сподобатися користувачам автомобілів завдяки своїй невеликій площі та непомітній інтеграції в міський пейзаж. Розкладна розетка “Типу 2” для змінного струму виконана у вигляді модуля, який інтегрується в муляж бордюрного каменю і здатна забезпечити до 22 кіловат потужності.

Бордюри займають менше місця, ніж звичайні зарядні станції у вигляді стійки, і їх можна інтегрувати безпосередньо в конструкцію дороги у вигляді муляжів. Концепція призначена для використання в основному в центрі міст, але також підходить для паркінгів у компаніях або багатоквартирних будинках. Rheinmetall ще не назвав дату виходу свого продукту на ринок.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.