Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Електромобілі мають стати накопичувачами електроенергії і продавати її назад в мережу

Європа хоче перетворити електромобілі на потенційні системи зберігання електроенергії. «Нам потрібні акумуляторні електричні накопичувачі і вони цілком можуть бути у формі автомобілів, які не тільки накопичують енергію, але й здатні повертати її в мережу в потрібний час і отримувати за це гроші». Для цього потрібні інтелектуальні вимірювальні пристрої, які допомагають контролювати споживання.

«Цього року ми передамо необхідний закон на голосування у відомствах», — оголосив міністр економіки Роберт Хабек. «Таким чином ми даємо чіткий сигнал ринку». Це також необхідно, оскільки попит на електроенергію в Європі постійно зростає.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.