Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

15 ідей для створення успішного відділу продажів


Ви шукаєте способи мотивації для команди продавців, позбавлених ентузіазму? Комерційний бізнес може розчарувати будь-кого, але, в той же час, ви можете надихнути свою команду на успіх у роботі.

Домагайтеся колективного бачення

Людям важко бути зацікавленими в роботі, якщо вони не будуть знати, як вплине на них їхня найбільш старанна робота або якщо у ваших співробітників менталітет наступного плану «що мені з цього?». Вам треба створювати бачення для відділу продажів. До чого прагнуть ваші співробітники? Проведіть колективне обговорення і придумайте щось, від чого всі будуть у захваті.

Ставте мету

Ви вже знаєте, чого хочете, а тепер вирішіть, що треба зробити, щоб добитися цього. Ставте мету або кілька цілей, які наблизять вашу команду до бачення того, чому вони працюють на вас. Переконайтеся, що ваша мета досяжна і вимірна за часом і за результатом.

Відстежуйте  

Будьте креативними у способах, за допомогою яких ви зможете відслідковувати прогрес команди. Розсилайте середні показники і оціночні показники за попередньій день. Використовуйте постійні нагадування про те, як близько ви підійшли до своєї мети порівняно із вчорашнім днем.

Оцінюйте

Нехай у вас буде певний спосіб оцінки результатів по кожному. Кожному необхідно відчувати, на скільки він рівний у своїх стараннях і відповідних результатах. Оцінюйте, як ви наближаєтеся до термінів і скільки ще потрібно зробити роботи або можна послабити темпи роботи у той день.

Винагорода

Успішна команда завжди нагороджується. Різні люди відповідають різним винагородам. Хтось буде вдячний за похвалу, у той час як іншим потрібні довгі письмові повідомлення або грошові винагороди. Дізнайтеся потреби вашої команди і винагороджуйте їх за добре зроблену роботу.

Висловлюйте визнання

Коли хтось робить все можливе і неможливе, визнавайте їхні старання. Не тільки процвітаючий співробітник відновить мотивацію, щоб знову перевершити очікування, але й інші будуть мотивовані, щоб слідувати заодно з ним.

Конкуренція

Здорова конкуренція може пробудити в кожній людині найкращі якості. Навіть якщо немає іншої причини, окрім як перевершити іншу людину, люди можуть бути мотивовані бути кращими.

Відданість організації

Успішній команді необхідно вірити у стандарти компанії, тоді співробітники будуть вкладати своє серце і душу в роботу в ній. Створіть принципи, щоб продемонструвати їм, що у компанії варто працювати.

15 ідей для створення успішного відділу продажів

Довіра

Ніколи не давайте вашій команді приводу втратити довіру до вас як до лідера. Набагато легше утримати чиюсь довіру, ніж заслужити її знову.

Дружба

Будуть часи, коли вам треба буде стати жорстким босом і сказати команді, що їм треба зробити. В інший час намагайтеся розвивати дружбу або, принаймні взаємоповагу зі своїми співробітниками.

Вірте у продукт

Якщо вам необхідно брехати про те, який чудовий ваш продукт, щоб продати його, це означає, що вам необхідний або новий продукт, або новий проект, або нова робота.

Делегування і співучасть

Дозвольте іншим брати на себе більше обов’язків. Діліться своїми обов’язками.

Унікальний внесок

Будьте уважними до тих людей, які роблять унікальний внесок. Винагороджуйте і висловлюйте визнання інноваційному мисленню.

Приємне оточення

Докладайте всіх зусиль, щоб зробити місце роботи, тим місцем, де ваші співробітники відчувають себе добре, проводячи свої дні. Ідеально, щоб робоче місце було тим місцем, куди ваша команда приходить з добрим настроєм.

Будьте прикладом

Ви не можете розраховувати на успішну команду, якщо ви самі не робите всього, що у ваших силах для забезпечення їхнього успіху.

Автор: Кевін Джоунс

Джерело: Articles

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.