Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

15 несподіваних прийомів спілкування


Коли ми спілкуємося один з одним, ми часто не звертаємо уваги на причини своєї поведінки. А ось під час спостереження з боку можна побачити цікаві речі, зрозуміти, чому ми говоримо так чи інакше. І багато чому навчитися.

1. Якщо вам доводиться багато працювати з людьми, поставте позаду себе дзеркало. Багато клієнтів поводитимуться ввічливіше – адже нікому не хочеться бачити себе злим і роздратованим.
2. Якщо ви на зборах очікуєте від когось різкої критики, намагайтеся сісти поруч з цією людиною. У цьому випадку він, швидше за все, пом’якшиться і не зможе влаштувати вам прочуханку з тією ж силою, яку він міг би відчути, будучи на деякій відстані від вас.
3. Як тільки ви позначили свою позицію в суперечці – не кажіть більше нічого, це буде не на вашу користь. Зачекайте і дозвольте вашому опоненту обміркувати ваші слова і відповісти.
4. У суперечці важливий порядок аргументів. У першу чергу потрібно приводити сильний аргумент, потім один слабший і останнім – найсерйозніший аргумент.
5. Якщо вас намагаються роздратувати – не піддавайтеся на провокації і зберігайте спокій. Це збентежить вашого опонента, і йому доведеться грати за вашими правилами.
6. У конфліктних ситуаціях намагайтеся уникати слів «ти» / «ви». Це найчастіше звучить як звинувачення та навряд чи допоможе. Спробуйте говорити «я вважаю» або «мені здається». Ніхто не стане заперечувати ваші почуття. І це відмінний старт для пошуку спільного вирішення.
7. Знайомлячись з новою людиною, спробуйте розглянути колір його очей. І посміхніться. Так ви затримаєте погляд на пару секунд довше і завоюєте прихильність до себе співрозмовника.
8. Дозвольте дитині самій вирішувати деякі питання. Наприклад, в яких черевиках піти на прогулянку – з акулами або з динозаврами. Вона буде задоволена, що сама може контролювати ситуацію.
9. Перше побачення краще проводити в такому місці, де ви можете отримати більше позитивних емоцій. Згодом приємні враження будуть асоціюватися з вами.
10. Якщо ви будете висловлювати щиру радість при зустрічі з людьми, то й вони зрештою стануть реагувати так само. Можливо, не з першого разу, але це завжди спрацьовує.
11. У суперечках намагайтеся дотримуватися перевірених фактів, а не сумнівних думок і чуток. Так у вас буде менше шансів потрапити в дурну ситуацію, якщо інформація виявиться невірною.
12. Якщо відповідь співрозмовника вас не влаштовує або ви відчуваєте, що вона неповна, не перепитуйте. Просто уважно подивіться людині в очі. Тоді вона буде змушена продовжити розмову.
13. Навчіться ставити не тільки «закриті» питання (на які можна відповісти «так» чи «ні»), але й «відкриті», які вимагають розгорнутої відповіді. Уміло поєднуючи їх в діалозі, ви зможете направляти розмову в потрібне русло.
14. Після знайомства звертайтеся до людини по імені, навіть якщо вона йтиме через 5 хвилин. Краще сказати «До побачення, Олександр!», Ніж просто «До побачення!», – це формує більш довірливе та дружнє ставлення.
15. Коли сміються кілька людей у групі, кожен інстинктивно дивиться на того, хто йому більше симпатичний. Або на людину, яку він хотів би вважати близькою.

Джерело: www.adme.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.