Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

15 справ, які потрібно робити щодня, щоб радіти життю


15 справ, які потрібно робити щодня, аби радіти життю:

1. Показати дорогим для вас людям свою любов і вдячність. Життя занадто коротке, аби витрачати його на похмурість і злобу. Одна посмішка, добре слово або поцілунок з ранку можуть зробити цей чудовий день не тільки для вас, але і для ваших близьких. Не марнуйте таку можливість.

2. Присвятити 10-15 хвилин наведенню чистоти. Не потрібно намагатися відразу очистити весь будинок, не потрібно бігати з ганчіркою за кожною порошинкою. Але щоденне невеличке прибирання дозволить вам утримувати свій будинок в чистоті, а голову в порядку.

3. Випити склянку води. Вже випили? Повторіть!

4. Кожен день робити один крок на шляху до вашої мети. Постійний поступальний рух в правильному напрямку дозволяє навіть при невеликих щоденних зусиллях просунутися досить далеко.

5. Вивчити щось нове. Деградація мозку починається саме в той день, коли вам не вдалося дізнатися абсолютно нічого нового. Постарайтеся відтягувати наступ цього дня якомога довше.

6. Віджиматися. Краща вправа для підтримки свого тіла в належному стані. Моментально піднімає тонус краще всяких енергетиків.

7. Постаратися хвалити кожен день хоча б одну людину (зрозуміло, заслужено). Таким чином, абсолютно непомітно ви протягом року зробите щасливими 365 осіб. Відмінний результат!

8. Організувати для себе п’ять хвилин тиші. Хоча б п’ять хвилин посеред всього цього божевілля.

9. Спілкуватися. По-справжньому, а не через монітори. Сьогодні так легко відгородитися від усіх за допомогою чату, соціальних мереж та електронної пошти, що часом розумієш, що живого спілкування у тебе дуже мало.

10. Медитувати або хоча б просто задуматися про ті позитивні речі, які присутні у вашому житті. Спробуйте щовечора, перш ніж лягати спати, зробити кілька глибоких повільних вдихів, розслабитися, налаштуватися на позитивну хвилю. Це в поєднанні з фізичними вправами вранці допоможе вам краще спати і бути енергійними цілий день.

11. Займатися будь-якими видами фізичної активності. Не потрібно прагнути до рекордів або сліпо слідувати всім примхам сучасної фітнес-моди. Але хоча б 30 хвилин (краще більше) щоденних прогулянок, бігу, плавання, йоги, тренажерів – виберіть, що вам до душі – кардинально змінять ваше стан.

12. Прикидатися супергероєм. До тих пір, поки дійсно ним не станете.

13. Їсти овочі та фрукти. Салати, рагу, супи, десерти та інші кулінарні витвори з садів і городів. Рідкісний випадок, коли всі вчені, навіть британські, в один голос твердять, що це корисно.

14. Проводити час поза приміщенням. Ходіть пішки, їздіть на велосипеді, гуляйте з собакою. Одним словом, відривайтеся від монітора та провітрюйте свої нещасні легені.

15. Просто сказати дякую за черговий день свого життя. Кожен новий світанок несе з собою можливість нового життя, і тільки від нас залежить, чи скористаємося ми цим шансом.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.