Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

15 справ, які потрібно робити щодня, щоб радіти життю


15 справ, які потрібно робити щодня, аби радіти життю:

1. Показати дорогим для вас людям свою любов і вдячність. Життя занадто коротке, аби витрачати його на похмурість і злобу. Одна посмішка, добре слово або поцілунок з ранку можуть зробити цей чудовий день не тільки для вас, але і для ваших близьких. Не марнуйте таку можливість.

2. Присвятити 10-15 хвилин наведенню чистоти. Не потрібно намагатися відразу очистити весь будинок, не потрібно бігати з ганчіркою за кожною порошинкою. Але щоденне невеличке прибирання дозволить вам утримувати свій будинок в чистоті, а голову в порядку.

3. Випити склянку води. Вже випили? Повторіть!

4. Кожен день робити один крок на шляху до вашої мети. Постійний поступальний рух в правильному напрямку дозволяє навіть при невеликих щоденних зусиллях просунутися досить далеко.

5. Вивчити щось нове. Деградація мозку починається саме в той день, коли вам не вдалося дізнатися абсолютно нічого нового. Постарайтеся відтягувати наступ цього дня якомога довше.

6. Віджиматися. Краща вправа для підтримки свого тіла в належному стані. Моментально піднімає тонус краще всяких енергетиків.

7. Постаратися хвалити кожен день хоча б одну людину (зрозуміло, заслужено). Таким чином, абсолютно непомітно ви протягом року зробите щасливими 365 осіб. Відмінний результат!

8. Організувати для себе п’ять хвилин тиші. Хоча б п’ять хвилин посеред всього цього божевілля.

9. Спілкуватися. По-справжньому, а не через монітори. Сьогодні так легко відгородитися від усіх за допомогою чату, соціальних мереж та електронної пошти, що часом розумієш, що живого спілкування у тебе дуже мало.

10. Медитувати або хоча б просто задуматися про ті позитивні речі, які присутні у вашому житті. Спробуйте щовечора, перш ніж лягати спати, зробити кілька глибоких повільних вдихів, розслабитися, налаштуватися на позитивну хвилю. Це в поєднанні з фізичними вправами вранці допоможе вам краще спати і бути енергійними цілий день.

11. Займатися будь-якими видами фізичної активності. Не потрібно прагнути до рекордів або сліпо слідувати всім примхам сучасної фітнес-моди. Але хоча б 30 хвилин (краще більше) щоденних прогулянок, бігу, плавання, йоги, тренажерів – виберіть, що вам до душі – кардинально змінять ваше стан.

12. Прикидатися супергероєм. До тих пір, поки дійсно ним не станете.

13. Їсти овочі та фрукти. Салати, рагу, супи, десерти та інші кулінарні витвори з садів і городів. Рідкісний випадок, коли всі вчені, навіть британські, в один голос твердять, що це корисно.

14. Проводити час поза приміщенням. Ходіть пішки, їздіть на велосипеді, гуляйте з собакою. Одним словом, відривайтеся від монітора та провітрюйте свої нещасні легені.

15. Просто сказати дякую за черговий день свого життя. Кожен новий світанок несе з собою можливість нового життя, і тільки від нас залежить, чи скористаємося ми цим шансом.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.