Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Chevrolet припиняє виробництво Camaro. Кінець епохи

Chevrolet випустить останні екземпляри маскл-кара Camaro шостого покоління в січні 2024 року. Після дев’яти років виробництва американська компанія таким чином підведе риску під серією моделей. Влітку в США буде доступна фінальна версія з пакетом “Collector’s Edition”.

Наближення зупинки виробництва не означатиме остаточний кінець назви моделі Camaro, про що офіційно оголосила компанія Chevrolet. Коли і в якому вигляді буде представлений наступник, бренд GM залишив відкритим. Очевидно, автовиробник хоче не поспішати з новим Camaro, який, як передбачається, буде електричним, а не з двигуном V8.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.