Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Volvo оголосила про презентацію EX30. Це буде невеликий електричний кросовер.

Volvo представить свій невеликий електричний кросовер 7 червня в 13:30. Про це шведський автовиробник оголосив і водночас офіційно підтвердив, що модель називатиметься EX30. Volvo також показала тизерне відео автомобіля.

Однак дизайн нової моделі початкового рівня стає більш зрозумілим з витоку патентних зображень, які зараз опублікував сайт Cochespias.net. Вони показують модель, яка набагато округліша, ніж більшість очікували.

Зображення 3D-моделювання також показують світлові прилади спереду і ззаду. Однак горизонтальної світлової смуги не видно. На думку журналістів ця світлова смуга повинна з’єднувати дві фари спереду, але остаточної впевненості немає. 

Поки що Volvo має лише два електромобілі в своєму асортименті: XC40 Pure Electric та його купеподібний варіант, Volvo C40. У листопаді Volvo також представила EX90, семимісний флагманський позашляховик. EX30, ймовірно, стане четвертою електричною моделлю. За розмірами він, ймовірно, буде меншим за компактні позашляховики XC40 і C40 довжиною 4,44 метра.

Вперше EX30 засвітили в листопаді, під час прем’єри EX90, але натяки були і до цього: екс-бос Volvo Хакан Самуельссон вже говорив про невеликий електричний позашляховик нижче XC40 два роки тому, тоді ще під назвою “20 модель”. Він наголосив, що для цього буде використана архітектура Sustainable Experience Architecture (SEA) від материнської компанії Geely, оскільки загальна модульна архітектура (CMA), на якій базується XC40, не дуже добре для цього підходить.

Smart #1 також базується на платформі SEA, тому цілком логічно, що будуть використовуватися аналогічні акумулятори та силові агрегати. Smart доступний із заднім приводом потужністю 200 кВт і з системою повного приводу потужністю 315 кВт. Для зберігання енергії використовується батарея ємністю 61 кВт-год; запас ходу – до 440 км. Ціни починаються від 42 490 євро. Аналогічні ціни, ймовірно, можна очікувати і на EX30; це також приблизно відповідає базовій ціні XC40, який доступний від 47 500 євро. Однак, якщо EX30 отримає силові агрегати Smart, він буде більш потужним, ніж XC40.

Колісна база може становити 2,75 метра, як у Smart, а довжина – близько 4,27 метра, як у Smart. Як малолітражний позашляховик (SUV B-сегменту), модель буде конкурувати зі Smart #1 та майбутнім Mini Countryman Electric. Пропозиції цього сегменту включають Hyundai Kona Electric та невеликі позашляховики Stellantis (Opel Mokka Electric, Peugeot e-2008, Jeep Avenger тощо).

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.