Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 19.06.2023

Італійський стартап Aehra, що спеціалізується на виробництві електромобілів преміум-класу, представив дизайн своєї другої моделі – седана.

Представлений на автосалоні в Мілані в Монці у вигляді концепту, Aehra Sedan базується на тій самій EV-платформі, що й позашляховик Aehra, який був вперше показаний минулого року. Насправді, ці дві моделі були задумані в тандемі, і це досить очевидно, коли дивишся на них пліч-о-пліч.

Седан має ту ж саму мову дизайну та обробку поверхні кузова, що й позашляховик Aehra, але він, очевидно, нижчий і має чітко виражені передню та задню частини.

Серед особливостей – чистий бічний профіль з безперервною лінією обтікання і відсутністю видимих дверних ручок, агресивна передня частина з витонченими фарами і скульптурним переднім бампером, що включає активні аеродинамічні та охолоджувальні елементи, а також звужена задня частина з гострими, як бритва, світлодіодними задніми ліхтарями. Важко не звернути увагу на двері, що відкриваються вгору, та оптимізовані для аеродинаміки цифрові бічні дзеркала заднього виду.

Компанія продовжує тримати інтер’єр в секреті, але він не повинен надто відрізнятися від високотехнологічного салону позашляховика з екраном завширшки з лобове скло, який частково ховається в приладову панель.

Aehra не розповсюджується про силову установку, зазначивши, що седан оснащений спеціальним акумуляторним рішенням, розробленим у партнерстві з Miba Battery Systems, яке повинно забезпечити цільовий запас ходу трохи менше 500 миль (800 кілометрів).

Однак, згідно з попереднім повідомленням Autocar, седан отримає таку ж 800-сильну тримоторну силову установку AWD від позашляховика і акумуляторну батарею ємністю 120 кіловат-годин.

З прес-релізу ми також дізналися, що в Aehra Sedan використовуються “ультрасучасні, надзвичайно легкі, високостійкі композитні матеріали”, які зазвичай використовуються на суперкарах і гіперкарах, в тому числі технології кованого вуглецевого волокна.

Все це звучить чудово, і автомобіль виглядає приголомшливо, але чи станеться це насправді? Очевидно, що у нас немає відповіді на це питання, але Aehra стверджує, що має “значне приватне фінансування”, яке дозволить їй почати поставки седана і позашляховика клієнтам в Північній Америці і Європі до 2026 року. Варто зазначити, що це на рік пізніше від початкової мети – 2025 року.

Розкішні електромобілі стануть доступними пізніше в Китаї та країнах Перської затоки. Що стосується цін, то очікується, що електричний розкішний седан буде коштувати близько 170 000 доларів США (160 000 євро), що зробить його конкурентом Porsche Taycan Turbo.

Шеф-дизайнер Aehra Філіппо Періні (Filippo Perini), який раніше працював у Lamborghini і контролював дизайн таких культових моделей, як Murcielago, Aventador, Huracan, Centenario і Urus, заявив, що серійна версія седана буде виглядати практично ідентично тому, що ви бачите фото.  

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.