Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

17 незвичайних бонусів для співробітників в Google, Twitter, Spotify й інших IT-компаніях


Конкуренція за кращих співробітників змушує роботодавців вигадувати все нові й нові бонусні програми. За даними Glassdoor, саме так звані “тістечка” змушують 57% співробітників прийняти оффер, а для 80% додаткові оплачувані вихідні або медична страховка часто важливіше, ніж більш висока зарплата.

Найбільш креативними у питанні вигадування мотиваційних програм завжди були IT-компанії. Безкоштовна їжа, кімнати для сну і автомати з цукерками – цим уже нікого не здивуєш. Business Insider зібрав нестандартні бонуси, які пропонують своїм співробітникам технологічні гіганти.

1. Spotify покриває витрати на заморозку яйцеклітин і будь-які послуги зі сприяння народжуваності.

2. Розробник платформи Twilio для інтеграції функцій телефонії у різних сервісах видає кожному співробітнику персональний Kindle плюс $ 30 на місяць на придбання книг.

3. Evernote проводить уроки в рамках «Академії Evernote» з тімбілдінгу та інших дисциплін. Наприклад, виготовлення макарунів.

4. Adobe повністю закривається на один тиждень в грудні і один тиждень влітку, щоб співробітники могли відпочити.

5. Гейм-розробник Insomniac Games оплачує своїм співробітникам походи в кіно. Включаючи попкорн і напої. Причому в робочий час. А тим, хто не захоплюється фільмами, компанія пропонує «щасливі години» на перерву з молоком і печивом.

6. Компанія-розробник мобільного таск-менеджера Asana надає співробітникам доступ до сторонніх курсів з саморозвитку.

7. Google виплачує партнеру або чоловікові чи дружині померлого співробітника 50% зарплати протягом 10 років.

8. Netflix пропонує оплачуваний декрет терміном на рік для новоспечених батьків і матерів, гнучкий графік по поверненні на роботу і рік вихідних за потребою.

9. Salesforce пропонує шість оплачуваних вихідних в рік на волонтерську діяльність і видає кожному співробітнику $ 1000 в рік, щоб він міг витратити їх на будь-які благодійні активності.

10. Один з найбільших маркетплейсів з нерухомості Zillow оплачує нічну доставку грудного молока подорожуючим матерям.

11. За кожні чотири роки роботи розробник портативних процесорів ARM Holdings виділяє чотири тижні на розваги для лояльних співробітників.

12. Софтверна компанія CA Technologies оплачує своїм співробітникам послуги нянь і доглядальниць.

13. Лондонський фінтех-єдиноріг TransferWise оплачує своїм співробітникам дві безкоштовні поїздки в Естонію – на батьківщину засновників компанії.

14. Компанія, яка створила хмарний контент-менеджер Huddle, виплачує кожному співробітнику бонус під назвою Huddle Cuddle – 5000 фунтів за те, що вони приєдналися до команди.

15. Інтернет-сервіс OpenDNS роблять щасливі співробітники: влітку компанія приганяє під офіс вантажівку з морозивом Ben & Jerry’s, вечорами тут влаштовують чемпіонати настільних ігор, щосереди – «День вафель», а ще тут проводять безкоштовні заняття йогою.

16. Pinterest оплачує два сеанси консультування молодих батьків, в рамках яких їм допомагають розробити індивідуальний план поступового повернення на роботу.

17. Twitter оплачує кейтерінг трьох страв в день кожному співробітнику, акупунктуру на робочому місці і уроки імпровізації.

Джерело: hr-portal.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.