Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 21.09.2023

На початку 2024 року Volvo припиняє випуск дизельних двигунів

Чи є це початком кінця двигуна внутрішнього згоряння в автомобілях? У той час як такі компанії, як BMW, все ще дотримуються багатовекторної стратегії, такі компанії, як Volvo, кладуть всі яйця в один кошик. І вони чітко заявляють, коли будуть пропонувати тільки електромобілі. Volvo зараз ставить на цьому знак оклику і принаймні на початку 2024 року виводить дизельні автомобілі з асортименту.

Volvo Cars припиняє виробництво дизельних двигунів. Цим оголошенням під час Кліматичного тижня в Нью-Йорку (до 24 вересня 2023 року) компанія підкреслює свої амбітні цілі: З 2030 року Volvoхоче продавати лише електромобілі і таким чином стати кліматично нейтральною компанією до 2040 року.

Минулого року Volvoвже оголосила, що відмовиться від розробки нових двигунів внутрішнього згоряння і спрямує відповідні бюджети на дослідження і розробки в інші сфери. У листопаді 2022 року також були продані акції Aurobay, спільного підприємства, в якому знаходився бізнес двигунів внутрішнього згоряння, що залишився. Останніми новинками стали два електромобілі – EX30 та EX90.

еко

“Електричні силові агрегати – це наше майбутнє, вони перевершують двигуни внутрішнього згоряння: виробляють менше шуму, вібрації, знижують витрати на обслуговування для наших клієнтів і не мають шкідливих  викидіву атмосферу. Ми повністю зосереджені на розробці широкого портфоліо електромобілів преміум-класу, які пропонують все, що наші клієнти очікують від Volvo”.

Джим Роуен (Jim Rowan), президент і головний виконавчий директор (CEO) Volvo Cars

Сама компанія Volvo переслідує ще більш амбітні цілі. Своїм оголошенням про відмову від дизельних двигунів та участю в дискусіях A2Z та інших зустрічах в рамках Нью-Йоркського кліматичного тижня шведський виробник прагне надихнути ще більше компаній на сміливіші дії у боротьбі зі зміною клімату.

За словами Volvo, рішення про повну відмову від дизельних двигунів на початку 2024 року демонструє, як швидко змінюється як автомобільна промисловість, так і споживчий попит.

Лише чотири роки тому дизельний двигун був найпопулярнішим варіантом силової установки у Volvoта більшості інших автовиробників у Європі. Тож більшість моделей Volvo, проданих у Європі у 2019 році, були дизельними, тоді як електрифіковані моделі лише зароджувалися.

За словами представників Volvo, ця тенденція значною мірою змінилася на протилежну – через зміну ринкового попиту, більш жорсткі норми щодо викидів та все більшу увагу до електрифікації. Більшість європейських продажів Volvo зараз складають електрифіковані моделі – з чисто електричними або плагін-гібридними силовими установками.

Насправді, дизель відіграє підпорядковану роль у легкових автомобілях у всьому світі: він не є актуальним на таких ринках, як США чи Китай; лише Європа, і особливо Німеччина, є одним з ентузіастів двигуна з запалюванням від стиснення.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.