Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

20 км запасу ходу всього за 6 хвилин: австралійці розробили павербанк для електромобілів

До кінця 2022 року портативні зарядки Re:Start Roadside Assist з’являться на автомобілях екстреної технічної допомоги на дорогах.

Автор павербанку для електромобілів – мельбурнський стартап Re:Start, який розробляє портативні акумуляторні пристрої для екстреної зарядки електромобілів.

Проєкт реалізується за підтримки Королівського автомобільного клубу Вікторії (Royal Automobile Club of Victoria, RACV).Конструкція зарядного модуля Re:Start Roadside Assist оптимізована для використання на дорогах.

Зі слів розробників, працює він у два, а то й у чотири рази швидше, ніж будь-яка інша зарядна система аналогічного розміру.

Всього за 6 хвилин батарею електромобіля, що «застряг», можна буде зарядити на 20 км, що дозволить доїхати для найближчої стаційної зарядки.

У компанії сподіваються, що розроблені ними технології дозволять лідирувати у сфері портативної зарядки для електромобілів.

«Технічні досягнення, розроблені нашою командою, зроблять нас лідером у цій галузі.

Наша система була створена з нуля для забезпечення оптимального розміру та ваги, з використанням нашої запатентованої батареї та унікальної конструкції зарядного пристрою.

Модульна акумуляторна система дозволяє масштабувати платформу для задоволення потреб у зарядці будь-якого транспортного засобу», – сказав засновник Re:Start Чжидуо (Дуо) Чжанг.

Модуль Re:Start дозволяє поповнити батарею на 50-100 км.

Таким чином, одного-двох сеансів зарядки на тиждень буде достатньо для повсякденних поїздок.

Наприкінці 2022 року стартап планує випробувати свій павербанк на власних автомобілях технічної допомоги, а у майбутьньому запропонує послуги регулярної зарядки та/або зарядки на запит тим, хто не хоче користуватися стаціонарними терміналами або не має можливості встановити домашню зарядку.

Замовити послугу можна буде через застосунок для мобільного.

Джерело: my.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.