Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
Статьи 12.07.2015

Коли пошук роботи в соцмережах дійсно працює


Пошук роботи в соцмережах починав набирати популярність років п’ять тому, коли рекрутери намагалися закривати вакансії і з їх допомогою. Зараз багато переоцінюють цей спосіб пошуку роботи, часто він марний. Але Work.ua виділяє 3 випадки, в яких пошук роботи в соцмережах все ж може дати плоди.

Коли Ви вузькопрофільний фахівець

Або відноситеся до певної групи професій. Аудиторія соцмереж відрізняється, і фахівців в них шукають різних.

Так, “ВКонтакте” в основному шукають співробітників без досвіду роботи, студентів, працівників на сезонні роботи. Faсebook більш орієнтований на творчі вакансії (журналісти, PRщики, маркетологи, керівники середньої ланки), “Однокласники” – на робочі спеціальності, а LinkedIn – на IT-фахівців, фінансистів, HR-ів і аудиторію Faсebook.

Коли у Вас найстаранніші профілі в соцмережах

Не потрібно недооцінювати вплив соцмереж на кар’єру. Ваші профілі в соцмережах не повинні говорити про подвійне життя, містити матюки та інтимні подробиці життя. Втім, і відволікати від роботи також не повинні.

До слова про “правильність” ведення профілів соцмереж. Хочеться звернути увагу на LinkedIn. Через те, що мережа відносно нова, багато хто не розуміє її переваг.

LinkedIn – соціальна мережа професійних і ділових контактів. Багато рекрутерів шукають з її допомогою фахівців по всьому світу з потрібним набором навичок. Це мережа, в якій зареєстровано більше 332 млн людей з усього світу і власними сторінками представлені більше 4 млн компаній.

Тому особливо гостро вам потрібен профіль в LinkedIn, якщо ви хочете працювати в міжнародній компанії або пасивно шукаєте можливості для розвитку кар’єри.

З основних правил ведення профілю в LinkedIn:

– додайте своє ділове фото;
– вкажіть свої сильні сторони і попросіть друзів проголосувати за ваші навички – чим ширше заповнений ваш профіль у соцмережах, тим краще;
– синхронізуйте ваші контакти з інших соціальних мереж;
– додавайте профайли на різних мовах; 
– заводьте контакти з важливими фірмами, рекрутерами і фахівцями.

Коли Ви займаєтеся нетворкінгом як таким

Нетворкінг – це пошук соціального капіталу в соціальних мережах. Це можуть бути друзі і знайомі з життя, з якими ви продовжуєте спілкування в мережі, а можуть бути знайомі, з якими знайомитеся безпосередньо в мережі і “дружите” там же.

Правила нетворкінгу прості і складні одночасно:

– потрібно підтримувати відносини з цікавими людьми, але не бути нав’язливими;
– спочатку бути корисним комусь, а потім і самому шукати вигоду;
– бути обов’язковими, особливо, якщо вам вже одного разу допомогли.

Джерело: ubr.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.