Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
Статьи 04.08.2015

Як не отруїтися повітрям у салоні авто в спеку: поради лікарів


Перебуваючи в автомобілі, водій і пасажири піддають себе небезпеці отруєння різними токсичними речовинами.

Однак цей ризик можна мінімізувати.

З настанням спеки в Інтернеті почала масово з’являтися інформація, що у розігрітому на сонці автомобілі скупчується багато шкідливих речовин, наприклад, від пластика. Так, за американськими дослідженнями, в такому авто тільки концентрація бензолу може перевищувати норму в 40 разів. Тому відразу включати кондиціонер не можна, а потрібно перед цим провітрити автомобіль хоча б пару хвилин. Це правильно. Проте багато лікарів радять звертати увагу не тільки на розігрітий на сонці автомобіль, повідомляє www.kp.ru

Перш за все, людина завдає великої шкоди собі, дихаючи вихлопними газами сусідніх з потоку автомобілів, особливо це стосується руху в пробках. Салонні фільтри рятують лише частково. Можна включити рециркуляцію повітря, але це лише допоможе на короткий час. Людина починає дихати вуглекислим газом, а якщо в салоні багато пасажирів? Ще один фактор небезпеки – автохімія, тим більше неякісна. Насамперед, це відноситься до освежителям повітря, віконним омывателям і різним миючим засобам.

Тому можна виділити кілька правил, які допоможуть знизити ризик надихатися за кермом всякої гидотою і, таким чином, не нашкодити своєму здоров’ю і попутників.

Правило перше – по можливості уникати пробок.

Правило друге – не їхати за автомобілями, що викидають клуби чорного диму.

Правило третє – частіше міняти салонний фільтр і систематично чистити кондиціонер.

Правило четверте – використовувати тільки якісні омивачі, і не возити різну автохімію в багажнику.

П’яте правило – намагатися паркуватися в тіні, щоб салон не нагрівався; в іншому випадку – добре провітрювати перед поїздкою.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.