Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
Новини 15.03.2019

Tesla представила електричний кросовер Model Y (відео)


Tesla представила в Каліфорнії електрокроссовер Model Y.

За словами генерального директора Tesla Ілона Маска, електрокар сконструйований на тій же платформі, що і седан Model 3.

Спочатку компанія має намір продавати кросовери в версії з запасом ходу 300 миль (482 км) за ціною $ 46 700. Однак пізніше – у 2021 році – Tesla планує випустити в продаж стандартну версію Model Y з запасом ходу 230 миль (370 км). Його вартість складе $ 39 000.

Tesla Model Y

За додаткові $ 3000. машини можна обладнати додатковими сидіннями – максимум сім сидінь (сидіння будуть розташовані в три ряди).

Автомобіль буде поставлятися в чотирьох основних комплектаціях, що відрізняються насамперед запасом ходу і швидкісними характеристиками. Молодша версія отримає акумулятор, що забезпечує запас ходу 370 кілометрів по циклу EPA, а решта більш ємний акумулятор, який в разі задньопривідної модифікацій дозволить автомобілю проїхати 482 кілометри на одному заряді, а повнопривідні модифікації з двома моторами зможуть проїхати на одному заряді до 450 кілометрів. Крім того, комплектації відрізняються моторами і швидкісними характеристиками. Стандартна версія Model Y буде розганятися до 60 миль в годину (96,6 кілометрів на годину) за 5,9 секунди, а старша версія за 3,5 секунди.

Tesla Model Y

У всіх комплектаціях буде присутній панорамний дах, а також монітор з інтерфейсом управління. Автомобілі будуть оснащуватися камерами, які охоплюють весь простір навколо автомобіля, а також радарами та ультразвуковими датчиками. Ці датчики необхідні автомобілю для роботи з системою адаптивного круїз-контролю Autopilot. 

Також компанія стверджує, що автомобілі технічно готові до застосування нової версії системи, яка дозволить автомобілям бути повністю безпілотними в умовах міста або автомагістралі. Глава Tesla Ілон Маск стверджує, що до кінця 2020 року автомобілі будуть технічно (без урахування юридичних аспектів) готові до того, щоб водій спав за кермом під час поїздки. Судячи з опису, така система відповідає безпілотному автомобілю четвертого рівня автономності за класифікацією SAE, але до сих пір серійних автомобілів з такою автономністю не випускалося.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.