Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
Статьи 22.08.2019

Porsche Taycan подолав 3425 кілометрів за 24 години на Нардо: відео вражаючого тесту на витривалість


Незважаючи на швидку прем’єру, яка відбудеться 4 вересня, виробник продовжує тестувати свій перший електромобіль. Цього разу Porsche Taycan пройшов 24-годинний тест на витривалість на полігоні Нардо і показав вражаючі результати.

Прототип повністю електричного Porsche Taycan пройшов тест на витривалість на високошвидкісний випробувальній трасі в Нардо, Італія. Протягом 24 годин електрокар проїхав 3425 кілометрів із середньою швидкістю 195-215 км / год, повідомляє Авто Інформатор з посиланням на прес-службу компанії.

Porsche Taycan

Під час проходження випробування температура повітря досягала 42 градусів, а дорожнє полотно прогрілося до 54 градусів Цельсія. Прототип їздив по треку без перерв. Короткочасні зупинки робилися тільки для зарядки акумулятора і зміни пілота. Всього у випробуванні брало участь шість гонщиків.

«Taycan без проблем впорався з цим амбітним випробуванням на витривалість. Результат, досягнутий в Нардо, підкреслює переваги унікальної 800-вольтової технології та її високий рівень зрілості. До того, як Taycan з’явиться на ринку в кінці року, ми пройдемо понад шість мільйонів кілометрів по всьому світу», – розповів віце-президент по продуктовій лінійці Taycan Стефан Векбах.

Porsche Taycan

У компанії уточнили, що основними завданнями проходження даного випробування було вивчення роботи систем електрокара в умовах високих температур, а також придатність Taycan для далеких поїздок.

Відзначимо, що Porsche Taycan стане першим серійним електромобілем, виготовленим за технологією 800 Вт, що дозволяє використовувати станції швидкої зарядки Porsche. Один сеанс на такій станції, що займає 15 хвилин, забезпечує запас ходу до 400 кілометрів.

Джерело: avto.informator.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.