Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
Новини 28.11.2019

Права і техпаспорт в телефоні – вже з грудня!


В Україні стартувало тестування нового мобільного застосування «Дія», яке дозволить автомобілістам, крім іншого, залишати водійське посвідчення, а також техпаспорт вдома. Після авторизації в електронному кабінеті громадянина в мобільний пристрій можна буде завантажити деякі документи. Притому, рівень достовірності таких «паперів» буде рівносильний оригіналу, так що пред’являти патрульним кожен має право саме електронні версії документів.

«Додаток вже тестується. Кожен день у нас зустрічі з нашими розробниками, з нашою командою. Мені здається, що в перших числах грудня у нас буде вже все готове для релізу. Ми будемо чекати гарної можливості для того, щоб провести велику презентацію. Я думаю, що це, можливо, на презентації «100 днів роботи уряду». Тобто це середина грудня», – заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Джерело: auto.ria.com

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.