Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 16.07.2023

3 бухгалтерські помилки, які можуть зашкодити вашому бізнесу, і як їх уникнути

Будемо чесними – ведення бухгалтерського обліку не є найцікавішою частиною ведення бізнесу. Але нездатність стежити за бухгалтерським обліком може створити великі проблеми в майбутньому. Наслідки поганого ведення бухгалтерії можуть бути дорогими та руйнівними.

Снігова куля

Одна з найгірших речей, яку може зробити малий бізнес, – це відкладати ведення бухгалтерії. “У мене немає часу записати чеки, які я виписав цього тижня, я запишу їх наступного тижня. Наступного тижня я був зайнятий, я зроблю це наприкінці місяця”. Кінець місяця настав: “Я впишу їх усі наступного місяця”. “Зрештою, робота накопичується, і наздогнати її стає неможливо. Компанія не може працювати так довго, не знаючи свого фінансового стану та не подаючи податкові звіти, саме тому так важливо стежити за балансом свого рахунку.

Дезорганізація

Окрім ведення бухгалтерії, рекомендується інвестувати в онлайн-програми, які допоможуть впорядкувати ваші витрати.  Вам потрібно мати якесь програмне забезпечення, щоб організувати фінанси вашого бізнесу. Фінансові дані реєструються в багатьох різних місцях, і існує так багато різних способів їх перегляду, що ви не зможете зробити це за допопогою ручки та блокноту. Вам потрібне програмне забезпечення.

Не користуватися професійною допомогою

Коли найкраще найняти бухгалтера для свого бізнесу? Перед тим, як розпочати свій бізнес. У той час як організоване ведення бухгалтерії може допомогти вам залишатися на вершині щоденного управління бізнесом, наймання бухгалтера допоможе вам забезпечити довгострокове існування бізнесу. Професійний бухгалтер допоможе  підприємцям налагодити фінанси бізнесу, забезпечити правильний документообіг, подачу податкових звітів і, як наслідок, уникнути штрафів та зупинки роботи підприємства. 

 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.