Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 11.02.2023

Три поради, як перетворити захоплення на бізнес

Коли ви думаєте про те, чим хочете займатися в житті, ви знаєте, що це те, в чому ви досягли успіху і що вам подобається робити. Однак у багатьох випадках це легше сказати, ніж зробити.

Щоб перетворити те, що ви любите робити, на надійний і прибутковий бізнес, вам потрібно створити чітку стратегічну дорожню карту, якою ви будете керуватися, і, якщо потрібно, створити нову пристрасть, щоб почати роботу.

Наступні три поради стануть для вас відправною точкою у створенні роботи вашої мрії.

1. Будьте обережні, але оптимістичні.

Хоча пристрасть до своєї справи є чудовою кар’єрною метою, важливо усвідомлювати, що шлях до успіху не буде легким. Будуть моменти, коли вам захочеться опустити руки, тому наполегливість і наполеглива праця будуть життєво важливими для досягнення успіху зараз і в майбутньому.

Пам’ятайте, що знайти свою пристрасть і перетворити її на бізнес – це не просто запитати себе: “Що я люблю робити найбільше?”. Це також означає розуміння вашої місії та того, як вона змінить життя ваших споживачів.

Коли ви з обережним оптимізмом ставитеся до того, чого зможете досягти зараз і в майбутньому, ви з більшою ймовірністю налаштуєте себе на успіх, ніж відчуєте, що перебуваєте на хибному шляху.

2. Використовуйте свій поточний досвід для створення рішення.

Генеральний директор компанії Zelusports Скотт Шульц черпав натхнення як у своїй роботі в галузі охорони здоров’я, так і в рішенні тренуватися для майбутнього марафону. Шульц використав ці два досвіди, щоб допомогти іншим уникнути непотрібних проблем зі здоров’ям.

Він сказав, що як лікар швидкої допомоги, який бачив, як футболіст коледжу помер від теплового удару, він знав, що потрібно бути обережним під час підготовки до власного марафону. Він розумів, що найкращий спосіб запобігти тепловому удару – знати температуру середовища.

Після довгих досліджень він зрозумів, що такий показник можна точно розрахувати на основі стандартних погодних даних, і він може зробити його доступним для всіх. Зосередившись на загальній проблемі і використовуючи свої унікальні інсайти з поточної кар’єри, Шульц створив щось нове і змінив незліченну кількість життів.

Так само і ми всі маємо інсайти, які безпосередньо пов’язані з нашим життєвим досвідом. З огляду на це, наш спільний обов’язок – правильно визначити, як цей досвід та інсайти можуть допомогти змінити світ на краще.

3. Створіть правильну систему підтримки

Існує кілька авторитетних організацій, які допомагають стартапам, підприємцям та лідерам малого бізнесу на початковому етапі. Крім того, у вас під рукою є численні онлайн-ресурси та особисті ресурси.

Проведіть дослідження, щоб дізнатися, які можливості доступні на місцевому рівні та на рівні держави. Ці ресурси надають цінні можливості для розвитку, чи то створення бізнес-плану, пошуку фінансової допомоги, допомоги у проведенні маркетингових досліджень або консультацій з регуляторних питань. У той же час, коворкінги надають вам робоче середовище з додатковими ресурсами та доступ до інших бізнес-лідерів у вашій громаді.

Після того, як ви почнете перетворювати своє захоплення на бізнес, ви захочете залучити свої особисті та професійні мережі в соціальних мережах, на своєму бізнес-сайті та інших цифрових платформах. Це дасть вам постійну платформу для комунікації та продажів, яку ви зможете повністю контролювати на всіх етапах вашого бізнесу.

Використання внутрішньої мотивації для особистого успіху

Мало що може бути більш освіжаючим, ніж прокидатися з метою та пристрастю. Стара приказка все ще актуальна: “Знайдіть те, що ви любите робити, і ви не будете працювати жодного дня в своєму житті”.

Звісно, сама по собі пристрасть нікуди не приведе. Однак, будучи обережним, покладаючись на свій досвід і терпляче будуючи міцну платформу для своєї роботи, ви можете втратити лік часу, заробляючи собі на життя… просто тому, що вам щиро подобається те, що ви робите.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.