Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

30 недорогих способів показати співробітникам, що ви їх цінуєте


Журнал Fast Company перерахував 30 недорогих ідей того, як залучити в свою компанію співробітників і втримати їх. Для цього потрібно всього лише показати людям, що ви високо їх цінуєте.

1. Гнучкий графік. Деякі організації вимагають від працівників бути присутнім на робочому місці протягом основного робочого часу, працівник при цьому може організувати свій розклад з урахуванням цих основних годин. Інші дозволяють співробітникам складати графік роботи на свій розсуд. Більшість компаній вимагає, щоб графік узгоджувався заздалегідь так, щоб менеджери могли планувати роботу. Графік може коригуватися з урахуванням особистих потреб, наприклад, відвідування лікаря.

2. Дні інновацій. Виділіть декілька днів в році, щоб дозволити співробітникам відійти від своїх звичайних обов’язків і присвятити час проектам, пов’язаним з організацією робочого процесу і облаштування робочих місць. На наступний ранок можна обговорити отримані результати на спільній нараді.

3. Щомісячна допомога на проїзд громадським транспортом. Запропонуйте співробітникам щомісячну дотацію для тих, хто користується громадським транспортом.

4. Користування кухнею компанії. Забезпечте безкоштовну каву, безалкогольні напої і легкі закуски для співробітників протягом робочого дня. Хочете зробити більше? Тримайте запас органічного молока, свіжих фруктів і додайте здорові продукти в список покупок.

5. Підтримка здорового способу життя. Співробітники можуть отримувати відшкодування за покупки, пов’язані з фітнесом. Наприклад, часткове відшкодування витрат на абонемент в тренажерний зал, покупку спортінвентарю – кросівки, килимок для йоги, велосипед, і т.д.

6. Безкоштовний обід. Замовляйте раз в тиждень обід для всіх своїх співробітників, щоб сприяти спілкуванню.

7. Собача робота. У вас в офісі є любителі собак / котів? Тоді запросіть вихованих і привчених до туалету домашніх тварин приєднатися до команди.

8. Відпустка по догляду за дитиною. Ви можете відразу зробити особливою вашу компанію, надавши співробітникам право на збереження зарплати в повному розмірі на час відпустки після народження або усиновлення дитини.

9. Відсутність дрес-коду.

10. Літній годинник. Співробітникам дозволяється раніше закінчувати роботу по п’ятницях протягом літніх місяців, що дозволить їм впоратися зі спекою, а також з пробками, якщо вони відправляються за місто на вихідні.

11. Безкоштовне масажне крісло. П’ятнадцять хвилин в кріслі раз в тиждень, і співробітники освіжившись повернуться на свої робочі місця готовими вирішувати складні завдання.

12. Віддалена робота. В умовах все більшої мобільності і розвитку цифрових технологій багато співробітників можуть легко і успішно працювати з дому частково або повний робочий день.

13. Вибір технологічної платформи. Запропонуйте співробітникам вибір платформи: PC або Mac.

14. Гнучкість оплачуваної відпустки. Співробітники можуть вибрати, як використовувати свій час оплачуваної відпустки (тривалу відпустку, додаткова відпустка через хворобу або особистий час), щоб максимально задовольнити потребу в рішенні своїх конкретних проблем.

15. Культура балансу роботи і особистого життя. Створіть в офісі атмосферу, де нормально піти з офісу до 8 години вечора.

16. Пільги працівникам з частковою зайнятістю. Багато організацій відносяться до таких працівників як до тимчасового персоналу. Забезпечте співробітників додатковими пільгами, і вони стануть вести себе як повністю зайняті співробітники в найкоротші терміни.

17. Культурні бонуси. Запропонуйте співробітникам заохочення у вигляді квитків на концерт, в кіно, екскурсії або на спортивні заходи. Не забудьте виділити трохи грошей для ваших співробітників, щоб покрити витрати на няню.

18. Творча відпустка. Працівники можуть отримати додаткову місячну відпустку після п’яти років служби або відпустку на два місяці після 10 років служби.

19. Пральня. Знайдіть компанію, яка надає послуги пральні та хімчистки, щоб забирати одяг співробітників і повертати її назад в офіс чистим і вигладженим.
20. Уход за автомобилем. Компания может договориться об услугах по уходу за автомобилем, в то время как сотрудники работают.

21. Благодійність. Компанія може підтримати благодійні пожертвування співробітників, роблячи додаткові пожертви на основі того, що компанія може собі дозволити.

22. Допомога в усиновленні. Ця фінансова допомога може бути використана для юридичних витрат, витрат на послуги агентств з усиновлення або інші професійні послуги.

23. Їжа на виніс. Щоб спростити життя новоспечених мамам і татам, виділіть гроші на покупку готової їжі протягом перших трьох місяців, які вони проводять удома з новонародженим.

24. Програма рекомендацій для співробітників. Хороші люди знають інших хороших людей, і кращих співробітників зазвичай наймають через знайомих. Той, хто порекомендував кандидата, прийнятого на роботу, може розраховувати на грошову премію.

25. «Зелені» ініціативи. Перевага місця парковки або субсидії для тих, хто користується гібридними транспортними засобами.

26. Оплачувана відпустка для волонтерської діяльності. Співробітникам виділяється певна кількість часу, щоб добровільно допомагати в своїх громадах.

27. Клінінгові послуги. Щоб остаточно вразити своїх співробітників, найміть професійну клінінгову компанію, щоб навести порядок вдома у співробітників раз в два тижні.

28. Відшкодування витрат на освіту.

29. Подбайте про вечерю. Подбайте про тих, хто важливий для вас, залучаючи постачальників, які можуть постачати готову до вживання здорову їжу, тоді співробітники зможуть купити її і забрати додому до вечері.

30. Турбота про членів сім’ї. Коли співробітники повинні працювати до пізньої години, їхньому подружжю доводиться нести подвійне навантаження. Відзначте їх внесок, відправивши квіти або подарункові карти, супроводжуючи посланням про те, як ви цінуєте їхню участь.

А які методи нематеріального заохочення є у вашій компанії?

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.