Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

3D-друк: запчастини з хмари

У майбутньому постачальник логістичних послуг DB Schenker використовуватиме віртуальні склади для виробництва запчастин на місці за допомогою 3D-принтера. Це має зробити постачання запасних частин швидшим, дешевшим і стабільнішим.

Нова послуга Schenker «Виробництво за вимогою» з віртуальним складом тепер пропонується широкому колу клієнтів у всьому світі.

«Як глобальна логістична компанія, ми тепер пропонуємо доставку запчастин за допомогою 3D-друку. Продукти з нашого віртуального складу доступні в найкоротші терміни та виготовляються саме там, де вони потрібні», — говорить Йохен Тевес, генеральний директор DB Schenker.

DB Schenker вже випробував віртуальний склад для клієнтів машинобудування, автомобільного та залізничного транспорту в пілотних проектах. Такі деталі, як ручки, панелі та корпуси, виготовлялися на замовлення поруч із клієнтом. Без попереднього виробництва та зберігання також зменшуються капіталовкладення.

За словами постачальника послуг, віртуальний склад знижує витрати на доставку, скорочує час доставки та захищає навколишнє середовище. Це приклад того, що логістика майбутнього може зробити для клієнтів. Мета полягає в тому, щоб уникнути непотрібного складування та зробити ланцюги поставок ще більш стабільними та гнучкими.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.