Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 25.10.2023

5 важливих порад водіям, як убезпечити себе та оточуючих при поїздці під дощем

Водіння під дощем пов’язане з багатьма ризиками. Велика кількість води на проїжджій частині може спровокувати пробки, аварії та поломки автомобілів.

Незважаючи на це, мало хто відмовляється від поїздок на транспорті в дощову погоду, оскільки для більшості автомобілістів це скоріше необхідність, ніж забаганка. Експерти склали список із п’яти важливих порад щодо забезпечення безпеки водіїв у дощову погоду.

1. При затопленні дороги попереду краще перебудувати власний маршрут. Якщо це неможливо, слід зрозуміти, наскільки глибока калюжа. Зробити це можна за розташованими поруч бордюрами. Якщо глибина підтоплення більша, ніж кліренс авто, слід бути особливо уважним при проїзді цією місцевістю. Також слід брати до уваги, що вода може приховувати сміття чи вибоїни на дорозі.

2. Якщо ви все ж таки проїхали по воді і після цього почули дивний звук двигуна, потрібно безпечно зупинити транспортний засіб і негайно заглушити двигун. Потрапляння в двигун навіть невеликої кількості води достатньо, щоб привести до його поломки та дорогого ремонту. У таких випадках слід звернутися до фахівця.

3. Якщо після проїзду по воді намокли гальмівні колодки. Це стане зрозуміло з того, що автомобіль став повільніше гальмувати. Щоб виправити ситуацію, потрібно на невеликій швидкості повільно натиснути на педаль гальма, утримуючи її протягом 2-3 секунд, повторивши цю процедуру 4-5 разів, поки ви не відчуєте, що гальма стали більш чуйними.

4. Якщо вода потрапила до салону. Потрібно відчинити вікна, щоб впустити в машину трохи свіжого повітря. Бажано зняти всі килимки, щоб вони краще висихали.

5. Не розганяйтеся. Крім того, що в дощ проїжджа частина стає слизькою, а калюжі можуть приховувати небезпечні вибоїни та сміття, ви можете оббризкати водою пішоходів та інші машини, що може призвести до непередбачуваних наслідків.

Джерело: mashyna.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.