Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

5 речей, які потрібно очистити, щоб підготуватися до продуктивного 2023 року

Підприємництво – це досвід зростання. Але в той час як ви постійно зосереджені на розширенні, ви можете ненавмисно випускати з уваги елементи, які призводять до скорочення вашого бізнесу.

Насправді, послідовний спосіб мислення “просуватися вперед за будь-яку ціну” може перешкоджати зростанню навіть найбільш кмітливих підприємців. Якщо ви дійсно хочете вплинути на майбутній успіх вашого бізнесу, варто витратити час і зусилля на те, щоб позбутися непотрібних речей у повсякденній рутині.

Ось п’ять порад, які допоможуть вам позбутися непотрібних, зношених та застарілих речей у вашому бізнесі.

1. Очистіть своє мислення.

Найважливіша річ, яка визначатиме ваш майбутній успіх, – це ваше мислення. Якщо протягом останніх кількох місяців ви займалися бізнесом з думкою про брак, труднощі та боротьбу, настав час перезавантажитися.

Зробіть інвентаризацію того, що ви останнім часом думали або вірили про свій бізнес. Після того, як ви визначитеся з цими переконаннями, наступним кроком буде переписати їх на 180 градусів.

“Маркетинг – це боротьба” => “Ми навчаємо наших покупців і клієнтів, щоб вони могли отримувати результати”. “Продуктивність – це так складно” => “Ми створюємо системи, щоб наш бізнес працював як годинниковий механізм”.

Спробуйте придумати щонайменше 10 змін у мисленні, над якими ви можете працювати і покращити їх у своєму бізнесі протягом наступних кількох місяців.

2. Очистіть робочий стіл комп’ютера.

Може бути важко виконувати свою роботу якнайкраще, якщо ваш робочий простір являє собою візуальну какофонію документів, файлів, зображень та відео.

Максимально використовуйте свою цифрову систему документообігу та приділяйте час належному зберіганню цифрових матеріалів. Візьміть собі за звичку “складати” цифрові матеріали, коли ви закінчили їх використання.
Ви також можете створити набір міні-правил, яких слід дотримуватися кожного разу, коли працюєте над новим проектом, наприклад, створювати нову папку проекту та підпапки.

Заплануйте регулярні сеанси прибирання робочого столу і не забувайте переміщати непотрібні предмети у кошик для сміття.

3. Очистіть свої ділові стосунки

Не дивно, що виснажливі або токсичні відносини можуть поставити під загрозу успіх вашого бізнесу. Але коли ви востаннє оцінювали свої професійні стосунки?

Визначте будь-які відносини, які не слугують вашим інтересам та інтересам вашого бізнесу. Такі відносини можуть бути з постачальниками, партнерами, персоналом, клієнтами та замовниками.

Зробіть все необхідне, щоб зменшити або усунути контакт з такою стороною, припинити відносини або іншим чином знайти рішення, яке дозволить вашому бізнесу рухатися вперед.

4. Наведіть лад в офісі

Офісні приміщення можуть бути справжніми матеріальними магнітами. Шукайте місця у вашому офісі або робочому просторі, де предмети мають тенденцію до нагромадження. Це може бути кут кімнати відпочинку, невикористаний кабінет або кабінка, шафа в конференц-залі, вхід в приміщення або коридор.

Вилучіть предмети, які більше не потрібні, не використовуються або не функціонують. Помістіть архівні клієнтські файли в безпечне постійне сховище, утилізуйте засохлі маркери, ручки та коригувальну рідину, подрібніть та переробіть паперову документацію, поверніть електронне обладнання в шафи для зберігання.

Якщо вам важко звільнити свій простір, уявіть, що ви заходите до своєї робочої зони, ніби ви – потенційний новий клієнт. Що б він побачив одразу?

Стоси документів, розкидане канцелярське приладдя, немитий посуд у кімнаті відпочинку? Пам’ятаючи про свого потенційного клієнта, зробіть все необхідне, щоб прибрати і звільнити свій простір.

5. Упорядкуйте свої бізнес-операції

Перегляньте існуючі операційні системи та структури вашого бізнесу. Це можуть бути такі базові речі, як система реєстрації документів, процес прийому клієнтів, порядок денний проектних зустрічей або політика надання відпусток.

Перевірте на наявність нечітких інструкцій, заплутаних формулювань, надлишкових систем та непотрібних кроків. Спростіть інформацію за необхідності, не втрачаючи при цьому основної функціональності ваших систем і структур.

Якщо у вашому бізнесі наразі відсутні бізнес-політики та процедури, знайдіть час для їх створення. Проведіть мозковий штурм ідей на папері та визначте, які політики та процедури ви хотіли б створити та впровадити протягом наступних кількох тижнів та місяців.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.