Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

5 тенденцій автомобільної промисловості в 2023 році

Автомобільна промисловість існує з 1800-х років, і ця галузь постійно розвивається. Щороку з’являються нові тенденції та технології, і 2023 рік обіцяє щось особливе.

На ринку відбудуться кілька змін, пов’язаних із тим, як транспортні приводять в рух, як ними керують і як їх купують. Від марихуани в автомобільній промисловості до зростання електромобілів, якщо ви хочете дізнатися більше про п’ять трендів, на які варто звернути увагу в наступному році, продовжуйте читати.

Канабіс в автомобільній промисловості

Може здатися дивним взагалі думати про марихуану в автомобільній промисловості, однак вони знайшли одне одного. Канабіс є універсальною рослиною, і її можна використовувати різними способами, окрім звичайного медичного та рекреаційного використання. Канабіс може запропонувати багато переваг в автомобільній промисловості, наприклад, використання в якості палива, добавки та матеріал для деталей і компонентів автомобіля. Прикладом цього можуть бути композити на основі коноплі, які використовуються для виготовлення легких і міцніших деталей автомобіля.

Розвиток електромобілів

Ще одна річ, яка стає все більш популярною, це електромобілі, і в 2023 році, схоже, цих транспортних засобів стане ще більше. Кілька великих автовиробників планують випустити нові моделі електромобілів у найближчі кілька років, і очікується, що ціни на електромобілі продовжать падати.

У результаті очікується, що електромобілі складатимуть значну частину продажів нових автомобілів в 2023 році. Автовиробники продовжують інтегрувати більше цифрових технологій у свої автомобілі, щоб відповідати цифровим змінам, які відбуваються у всьому світі в усіх інших галузях. Такі технічні компанії, як Tesla та Google, також починають працювати над електричними та безпілотними автомобілями.

Розвиток автономних транспортних засобів

Ще одна тенденція, яку ми можемо очікувати, полягає в тому, що автономні транспортні засоби стануть більш поширеними в 2023 році. Це тому, що все більше компаній починають випускати безпілотні автомобілі. Доведено, що вони є більш безпечними, скорочують час простою, зменшують втому водія та кількість аварій, пов’язаних з недбалістю. Вони також покращують паливну ефективність на 10% і скорочують викиди CO2 на 42 мільйони тонн на рік.

Багато великих технологічних компаній і автовиробників уже починають працювати над технологією автономних автомобілів, то ж можна  очікувати, що ці транспортні засоби вийдуть на основний ринок у найближчі кілька років.

Занепад традиційного володіння автомобілями

Чи знаєте ви, що традиційне володіння автомобілями занепадає? Що ж, це сталося через те, що є прихильність до альтернативних моделей власності, таких як послуги поїздки та спільне використання автомобіля, коли двоє або більше людей користуються одним транспортним засобом із короткочасним доступом.

Мобільний обмін став набагато популярнішим в останні роки, і ця тенденція, як очікується, збережеться в 2023 році, оскільки все більше і більше людей починають звертатися до альтернатив для своїх транспортних потреб. Все більше компаній починають пропонувати варіанти спільної мобільності як креативну, доступну та зручну альтернативу володінню автомобілем; в результаті очікується зниження загальної кількості автомобілів на дорогах.

Зростання мобільних послуг

Це в свою чергу призводить до очікувань, що у 2023 році значно зросте кількість послуг мобільності, таких як допомога та спільне використання автомобілів. Все більше людей починають звертатися до цих альтернативних видів транспорту, щоб задовольнити свої транспортні потреби. Це зростання, ймовірно, зумовлене тривалим занепадом володіння традиційними автомобілями та збільшенням доступності автономних транспортних засобів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.