Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Не чекати до понеділка: 5 кроків, щоб розвинути в собі корисну звичку


Щоб розвинути нову корисну звичку, часто доводиться долати труднощі. Почати щось робити по-іншому, дотримуватися цього, залишатися мотивованим – може бути справжнім викликом.

Проте, змінити наші звички – значить, змінити життя, говорить відомий блогер з продуктивності Лео Бабаута. У своєму блозі він розповів про п’ять простих кроків, як змінити свої звички.

Якщо ви хочете схуднути, позбутися від прокрастинації, написати книгу, вести здоровий спосіб життя … вам необхідно розвивати звички.

На щастя, цей процес простіший, ніж думає більшість людей. Простіший, але не легший: ви повинні налаштуватися і дійсно хотіти змінити щось. В іншому випадку ви просто відмовитеся від ідеї, коли зіткнетеся з труднощами.

Супермаленький старт

Фокусуйтеся тільки на одній звичці і починайте з дуже маленького кроку. Наскільки маленького? Просто медитуйте протягом 2 хвилин. Просто пишіть протягом 5 хвилин. Просто зробіть 5 віджимань і т.д. Якщо ви починаєте з малого, ви не будете так сильно опиратися старту. А це – найскладніша частина. Раніше я казав собі: «Просто одягни взуття і виходь за двері». Саме так я сформував звичку бігати. Пізніше я зміг пробігти кілька марафонів і ультрамарафон. Для медитації я говорю собі: «Просто сідай на подушку».

Не залишайте собі вибору

Не обмірковуйте нову звичку щодня. Заздалегідь вирішите робити це щодня в один і той же час, хоча б протягом місяця. Придумайте тригер з вашого повсякденного життя (наприклад, пробудження, душ, приготування кави, обідня перерва, що завгодно). Використовуйте це як момент «коли». Наприклад, «коли я прокинусь, я буду медитувати протягом 2 хвилин». Помістіть письмові нагадування поруч з тим місцем, де розташований ваш тригер, наприклад, кавоварка або двері у ванну. Головне – прийняти рішення робити це кожен день, а потім просто слідувати наміченому, не замислюючись кожну хвилину.

Додайте відповідальності перед кимось

Знайдіть принаймні одну людину, якій ви зможете розповідати про свої успіхи і будете почувати відповідальність перед ним. Це може бути група друзів або партнер з бігу. Неважливо, як ви це організуєте, але це буде допомагати вам дотримуватися плану.

Зробіть звичку розвагою

Не ставтеся до звички як до обов’язку. Придумайте, як ви зможете насолоджуватися нею. Нове заняття більш імовірно перетвориться в звичку, якщо ви зосередитеся на моментах, які вам подобаються, а не просто будете намагатися швидше викреслити його з вашого списку справ.

Розберіться в причинах

Розберіться, чому ви хочете завести цю звичку? Ви хочете допомогти комусь? Ви робите це заради себе, щоб бути більш здоровим або щасливим? Якщо ви просто робите це, тому що вважаєте, що повинні, або тому, що це звучить круто, звичка може довго не протриматися. Подумайте про свої глибинні причин.

Джерело: https: blog.rabota.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.