Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

5 очікувань футуриста про автомобільне завтра


Дослідник компанії Mercedes-Benz розповідає про те, якими розумними і технічно досконалими стануть автомобілі в недалекому майбутньому.

Автомобіль є частиною нашого життя вже кілька поколінь і якщо ви думаєте, що виробники автомобілів зовсім не думають про майбутнє, то ви сильно помиляєтеся. Насправді, вам буде вкрай складно знайти автомобільну компанію, у якої ще немає офісу в силіконовій долині, – говорить Ерік Ларсен (Eric Larsen), керівник дослідницького центру Mercedes-Benz Саннівейл, Каліфорнія.

У своєму інтерв’ю The New York Times Ларсен розповів про найближчі плани Mercedes в галузі розвитку роботизованих автомобілів і вбудованих сенсорів, які будуть підтримувати водія під час водіння.

1. Автомобілі залишаться

“В Америці спостерігається сильний демографічний сплеск, рівень народжуваності вище, ніж у Бразилії чи Китаї. Додайте до цього ще й постійну еміграцію,” – говорить Ларсен. “Американський спосіб життя сам по собі сильно зав’язаний на автомобіль.”
Люди роблять в автомобілях все – тут сплять, тут їдять … А багато хто проводить багато часу свого життя в автомобілі, або простоюючи в пробках. Особистий автомобіль став більше культурною необхідністю, ніж засобом пересування, а ринок люксусних автомобілів великий як ніколи.

2. Автомобілі стануть безпечнішими

Ларсен передбачає в майбутньому більше систем безпеки, поліпшені сидіння і більше «зелених» технологій в преміальних автомобілях. Одночасно з цим Ларсен ставить під питання практичність електромобілів. “Цей різновид транспорту все ще не є зрозумілим для багатьох водіїв,” – пояснює він. “Якщо електромобілі стануть популярними, чи готові вони насправді встановити в кожному гаражі зарядну станцію?”

5 очікувань футуриста про автомобільне завтра

3. Автомобілі будуть нас вивчати

Ларсен передбачає появу “свідомості” в автомобілі. Він зможе розпізнавати час відпочинку і буде давати водієві можливість поспати або подивитися телевізор з передніх сидінь. Зовнішні компанії отримають багато інформації про те, як багато ми їздимо, а за допомогою сенсорів в телефонах зможуть визначати швидкість руху і навіть траєкторію проходження поворотів.

4. Спільне використання автомобілів стане необхідністю

Спільне приватне використання автомобілів стане частиною автомобільної промисловості, так як американці все частіше їздять на тривалі відстані. Ларсен пророкує поїздки «20 миль, щоб пограти в футбол або відвідати урок з гри на віолончелі». Він додає, що “це чутлива тема для багатьох батьків, у яких грошей більше, ніж вільного часу» Mercedes вже створив бізнес під назвою Boost, в якому мікроавтобуси, що працюють за принципом шкільних автобусів, відвозять дітей до місць їх активностей після школи. Мікроавтобуси приїжджають з водієм і консьєржем, які супроводжують дітей під час їх активностей.

5. Простір для подорожей стане пріоритетом

Люди не стануть позбавлятися своїх великих автомобілів, – підкреслює Ларсен. Сучасні молоді люди все так само хочуть мати будинок в передмісті з дітьми і своїм садком. “Вони наповнюють свої автомобілі дітьми, собаками і мільйоном речей з супермаркетів. Це говорить про те, що людям все ще потрібні великі автомобілі.”

Джерело: www.inc.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.