Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

5 причин, чому варто продати автомобіль


Чіпляючись за свій вірний, старий автомобіль, ви позбавляєте себе можливості обзавестися більш надійним транспортним засобом. Не кажучи вже про інші приємні дрібниці, які йдуть в комплекті з більш новою моделлю. Потрібні інші факти?

Ми не говоримо про те, що потрібно міняти машину на нову, щойно з салону. Можна задуматися і про покупку уживаного автомобіля. Більш нового і безпечного, ніж ваш теперішній.

Нижче викладені аргументи на користь того, щоб ви розпрощалися зі своєю старою “Ластівкою”:

Витрати на обслуговування

Незалежно від того, наскільки педантично ви дотримувалися графіку техобслуговування, рано чи пізно, будь-які деталі все одно прийдуть у непридатність.

Міняти їх – дорого і – залежно від моделі автомобіля – запчастини знайти досить складно. Якщо ваші щомісячні рахунки за ремонт машини перевищують суму місячного внеску за нове авто, це натяк на те, що прийшов час продати старенького.

Закінчення терміну гарантії

Якщо ваш автомобіль вже похилого віку, то навіть його вузли і агрегати з більш довгим терміном гарантії, такі, як двигун і трансмісія, давно їй не підлягають. Дефекти, які колись давно можна було усунути по гарантії, тепер навряд чи викличуть співчуття у механіка.

Ефективність

Пряме впорскування, регульовані фази газорозподілу, деактивація циліндрів, вдосконалена трансмісія й інші нові технології в цілому і складають нові автомобілі, які тепер на одному літрі палива їдуть набагато далі, ніж будь-коли і виділяють значно менше вуглецю. Ваша стара машина, можливо теж була хороша, коли ви її тільки купили, але оскільки двигун постарів, вона навіть приблизно не досягає рівня рекламованої витрати палива.

Безпека

У більш старих автомобілях не вистачає систем контролю «мертвих» зон та попередження зіткнень, а також інших нових технологій, не кажучи про такі базові штуки, як бічні і фронтальні подушки безпеки і електронна система безпеки. Більш нові транспортні засоби також мають просунуту сталеву структурну архітектуру, яка краще поглинає удар під час автокатастрофи.

Ви не повинні жити без зручностей

За останні 10 років, опції, колись доступні лише для автомобілів класу люкс – такі, як навігація, Bluetooth і сидіння з підігрівом і охолодженням – зараз є в кожному транспортному засобі. Немає нічого ганебного в тому, щоб дозволити собі скористатися основними благами цивілізації.

Джерело: auto.ria.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.