Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

5 способів надихнути співробітників


Коли бачиш чудово мотивованих фахівців, думаєш, що їхні керівники знають особливий, недоступний іншим секрет (адже відмінний клієнтський сервіс зустрічається не на кожному кроці). Зараз ви зрозумієте, що за цим стоїть. Своїм досвідом з порталом HR-tv.ru поділилася Світлана Котлукова, керівник архітектурного агентства.

У наш час команда часто відіграє більшу роль, ніж її керівник. Знайти досвідченого співробітника, з усіма наслідками, що випливають, та ще щоб приймав рішення самостійно, шукав нові шляхи розвитку компанії, креативив, продавав, не коштував неймовірних грошей, та й був просто душкою – практично неможливо.

Але такого співробітника можна виростити. У цьому огляді йдеться про те, як надихнути людину на роботу, мотивувати на подвиги і зробити кращим другом компанії.

1. Співбесіда

Почнемо з нього. Беріть в команду тільки тих, хто хоче працювати саме у вас. Хто досконально вивчив ваш сайт, історію компанії, клієнтів, прочитав про вас у ЗМІ, кому близькі і зрозумілі ваші цінності.

Перевірити це просто: на співбесіді задайте питання, що саме привабило співробітника у вашій компанії, чому він хоче працювати саме у вас, і яким чином він може допомогти в її розвитку.

Якщо людина фонтанує ідеями (навіть якщо у нього невеликий досвід роботи), він буде отримувати від неї задоволення і вчитися сам.

Уважно вислухайте його вподобання по роботі – що саме подобається йому найбільше. Навіть якщо ви берете менеджера з продажу, айму до душі організовувати заходи, довірте йому новий проект – продажі заходів. Повірте, інтерес до роботи кращий за всі мотиватори.

2. Навчання

Не шкодуйте грошей і часу на навчання співробітників. Звичайно, робити це потрібно в міру, але, якщо ви розумієте, що той чи інший тренінг допоможе йому не тільки в особистісному, але і професійному зростанні, сміливо відправляйте його вчитися.

І будьте мудріші: пропонуйте йому зав’язати нові контакти, згенерувати і винести на обговорення новий проект. Найчастіше після курсів та тренінгів людина повертається зі скарбничкою нових ідей. Зробіть після кожного такого заходу нараду і уважно вислухайте усі пропозиції. Вони можуть стати проривними для вашого бізнесу!

3. PR

Не бійтеся показувати співробітників світу! Дайте їм можливість проявити себе – зробити колонку в корпоративному журналі, виступати спікером від компанії на заході, зробити огляди у ЗМІ.

Не треба боятися, що такий цінний кадр, відчувши себе зіркою, піде від вас. Або він так і так це зробить, або буде високо цінувати ті можливості піару, які надає йому тільки ваша компанія, і працювати ще відданіше.

4. Нові проекти

Довіряйте активним співробітникам нові проекти. Покажіть, що ви впевнені у їхній компетенції. Дайте можливість відчути себе топ-менеджером. У таких ситуаціях рядові співробітники часто виявляють свої сильні і слабкі сторони, але, не бажаючи підвести колектив, викладаються на повну. Такі проекти стають найуспішнішими!

5. Соціальна відповідальність

Я не закликаю проводити разом сімейні вечори. Як тільки ви перейдете із співробітниками “на ти”, може впасти ваш авторитет керівника.

Я пропоную зайнятися соціальними проектами, найпоширеніший з яких – благодійність.

Якщо людина побачить, що ви чуйні до проблем інших, допомагаєте і даєте можливість допомогти людям, рівень довіри до вас і компанії підвищиться в рази.

Коли робота стане для співробітника не просто місцем заробляння грошей, а чимось більшим, він буде готовий перевернути гори. Не заважайте йому! Довіряйте і давайте зелене світло на ідеї. Це працює!

Джерело: hr-tv.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.