Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

5 звичок, які допоможуть отримати підвищення


Чому деякі з нас роками сидять на одній і тій же посаді, а інші швидко отримують премії та підвищення? Fast Company стверджує, що «шосте відчуття», що допомагає таким людям знаходити правильні рішення, можна виробити. Ось п’ять підказок, які в цьому допоможуть.

Виберіть правильне середовище для своїх талантів

Складно бути супер-співробітником в компанії, вимоги якої відрізняються від ваших умінь і талантів. Не варто займатися не улюбленою справою. Дослідження свідчать, що одним з головних мотивуючих факторів для працівників є визнання. Тому слід працевлаштуватися там, де ви не просто зможете добре виконувати поставлені завдання, а й відчувати свою важливість. Багато співробітників у великих компаніях прагнуть, в першу чергу, бути поміченими, а не отримати більший оклад.

Звертайте увагу на те, що важливо для вашого боса

Супер-співробітник дивиться далі своєї роботи. Вам варто розглядати компанію глобальніше і ширше, зрозуміти точку зору і бачення керівництва. Для цього можна відвідувати збори, що не відносяться безпосередньо до вашої роботи, але дозволяють почути думку лідерів і їх цілі. Інформація допоможе зрозуміти мислення керівництва і по-новому подивитися на свої обов’язки.

Дивіться на свою роботу як на частину великого механізму

Одночасно приділяйте увагу своїй роботі і тому, як вона вписується в загальну картину. Якщо такий подвійний фокус увійде в звичку, то ви навчитеся мислити більш стратегічно і правильно розставляти пріоритети. Визначте найважливіші завдання і приділяйте їм більше часу. Це підніме вашу цінність для компанії.

Звільніть трохи часу для мислення

Ретельно плануйте свій день таким чином, щоб встигати зробити всі справи не поспішаючи. Подібне часто здається неможливим, але маленькі перерви на обід, планування або простий відпочинок добре вплинуть на продуктивність. Іншими словами, зробіть свій робочий день більш комфортним. Голодний і постійно невстигаючий співробітник не може видати максимум своїх можливостей.

Добре ставитеся до колег

Супер-співробітник гармонійно працює з колегами і не проти комусь допомогти при необхідності. Спробуйте зрозуміти своїх колег і бути з ними в хороших відносинах. Швидше за все ваша чуйність колись зіграє вам на користь. Велика частина будь-якого бізнесу – це допомога людям, командна гра, тому відносини дуже важливі для успіху в цій сфері.

До слова, навіть отримавши пропозицію кращої посади в іншій компанії деякі відмовляються. Наприклад, попрацювавши кілька років на Google або Facebook, співробітники часто йдуть далі – хтось засновує власну компанію, а хтось іде в іншу. Але в Apple рівень лояльності співробітників просто зашкалює – люди не хочуть іти з компанії.

Джерело: ain.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.