Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Американець змінив 50 місць роботи в 50 штатах за 50 тижнів (відео)


50 пропозицій за 50 тижнів в півсотні штатах. Американець Деніел Седдіккі довів – роботу знайти не проблема, якщо дуже хочеш. У розпал економічної кризи він за рік об’їхав всю країну і всюди влаштовувався на роботу.

Американський ринок праці різношерстий. Втім, має щось спільне з українським. Заокеанські роботодавці також люблять працівників у віці від 25 до 50 років.

Деніел Седдіккі став відомим на все Сполучені Штати. Довів – якщо хочеш працювати, то роботу знайдеш завжди. За рік змінив 50 робіт в різних штатах. Ким тільки не працював. Телеведучим, фотомоделлю, шахтарем, лісорубом і навіть – приймав пологи у коня. А починалося все банально. Після коледжу не зміг знайти роботу за фахом – економіст.

Після 120 співбесід я не отримав жодної пропозиції. Тоді взявся подорожувати. Думав – що ж мені робити? Ніде було жити і ніхто не брав на роботу. А батьки не дозволяли повернутися додому, тому що вважали, що я недостатньо стараюся“, – розповідає Деніел Седдіккі.

Головний секрет успіху Деніела – не здаватися. І стукати в усі закриті двері.

У США проблема влаштуватися на роботу, якщо тобі за 50. Кращий вік між 25-45 років. Просто такий тренд у роботодавців – вони хочуть молодих і сильних працівників“, – додав Деніел Седдіккі, професійний здобувач.

Хороша освіта, бажання самовдосконалюватися і працьовитість. Така формула успіху від менеджера з персоналу Елізабет Македрю. Запевняє, вік не має значення.

Кілька років тому наша компанія зрозуміла, що можемо зіткнутися з кадровим голодом. Потрібно було заповнити прогалини, інакше старі працівники пішли б, а нових ми так і не набрали. За рік ми заповнили всі вакансії“, – сказала Елізабет.

Знайти роботу мрії – не проблема, запевняє Деніел. Головне не здаватись. До того ж, подорожі подарували йому ще й любов. На 47-й роботі він зустрів свою дружину.

Джерело: www.segodnya.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.