Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Американець змінив 50 місць роботи в 50 штатах за 50 тижнів (відео)


50 пропозицій за 50 тижнів в півсотні штатах. Американець Деніел Седдіккі довів – роботу знайти не проблема, якщо дуже хочеш. У розпал економічної кризи він за рік об’їхав всю країну і всюди влаштовувався на роботу.

Американський ринок праці різношерстий. Втім, має щось спільне з українським. Заокеанські роботодавці також люблять працівників у віці від 25 до 50 років.

Деніел Седдіккі став відомим на все Сполучені Штати. Довів – якщо хочеш працювати, то роботу знайдеш завжди. За рік змінив 50 робіт в різних штатах. Ким тільки не працював. Телеведучим, фотомоделлю, шахтарем, лісорубом і навіть – приймав пологи у коня. А починалося все банально. Після коледжу не зміг знайти роботу за фахом – економіст.

Після 120 співбесід я не отримав жодної пропозиції. Тоді взявся подорожувати. Думав – що ж мені робити? Ніде було жити і ніхто не брав на роботу. А батьки не дозволяли повернутися додому, тому що вважали, що я недостатньо стараюся“, – розповідає Деніел Седдіккі.

Головний секрет успіху Деніела – не здаватися. І стукати в усі закриті двері.

У США проблема влаштуватися на роботу, якщо тобі за 50. Кращий вік між 25-45 років. Просто такий тренд у роботодавців – вони хочуть молодих і сильних працівників“, – додав Деніел Седдіккі, професійний здобувач.

Хороша освіта, бажання самовдосконалюватися і працьовитість. Така формула успіху від менеджера з персоналу Елізабет Македрю. Запевняє, вік не має значення.

Кілька років тому наша компанія зрозуміла, що можемо зіткнутися з кадровим голодом. Потрібно було заповнити прогалини, інакше старі працівники пішли б, а нових ми так і не набрали. За рік ми заповнили всі вакансії“, – сказала Елізабет.

Знайти роботу мрії – не проблема, запевняє Деніел. Головне не здаватись. До того ж, подорожі подарували йому ще й любов. На 47-й роботі він зустрів свою дружину.

Джерело: www.segodnya.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.