Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 21.04.2023

500 000-й Mercedes G-Class – це унікальний екзмепляр у ретро-стилі

Mercedes-Benz святкує випуск 500 000-го G-Class спеціальним випуском, яке віддає данину поваги попереднім версіям. Міцний позашляховик вперше з’явився на ринку в 1979 році.

Зокрема, кажуть, що саме цей G-Class нагадує модель 280 GE 1986 року. Він має кузов кольору агави з чорною радіаторною решіткою, а також тонкими перетинками для захисту фар. Покажчики поворотів на капоті також кольорові.

Ззаду зірка Mercedes-Benz на тримачі запасного колеса більша, ніж на сучасному G-Class. Ювілейний автомобіль стоїть на п’ятиспицевих колесах. Ззаду також є сходи для доступу до багажника на даху. У салоні сидіння виконані в ретро-стилі з тканинною оббивкою в клітинку. На ручці з боку пасажира розміщено значок “No. 500,000”.

Хоча зовнішній дизайн не надто змінився за ці роки, в інших аспектах G-Class значно еволюціонував з 1979 року. Коли він був запущений у виробництво, було чотири двигуни потужністю від 72 до 156 к.с. Поточні версії, з іншого боку, мають або 4,0-літровий бензиновий двигун V8 з бітурбонаддувом потужністю 422 к.с. або 588 к.с. 450, або 3,0-літровий дизельний двигун R6 потужністю 286 к.с. або 330 к.с.

Mercedes-Benz також вже готує вихід на ринок електричного EQG. Він має бути готовий у 2024 році. Тоді він матиме чотири електродвигуни з індивідуальним керуванням, які, як передбачається, забезпечать, наприклад, розворот танка. Окрім цієї інформації, бренд поки що не надає жодних точних подробиць щодо технічних характеристик.

Mercedes-Benz також працює над оновленим G-класом. Судячи з поточних фотографій прототипу, компанія планує незначні зміни дизайну спереду і ззаду. Усередині ми очікуємо поліпшену інформаційно-розважальну систему, яка буде краще відповідати останнім пропозиціям виробника. Двигуни також можуть отримати електричний асистент. Однак поки що немає інформації про те, коли оновлений позашляховик може з’явитися на ринку.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.