Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 13.01.2023

550 км на одному заряді: Suzuki показали свій перший електричний кросовер

На виставці Auto Expo 2023 у Великій Нойді, Індія, дебютував концепт електричного кросовера, розробленого Maruti Suzuki India Limited. Зі слів президента Suzuki Motor Тосіхіро Судзукі, серійна версія шоу-кару eVX вийде на ринок у 2025 році.

Як повідомили в індійському підрозділі марки, середньорозмірний кросовер укомплектують акумуляторним блоком ємністю 60 кВт•год, здатним забезпечити запас ходу до 550 км. Більш детальної інформації про «індійський» електромобіль, наразі, немає.

Suzuki Motor планує з 2026 року витратити на електрифікацію свого індійського підрозділу, включаючи завод з виробництва акумуляторів для електромобілів, понад 1,3 мільярда доларів. Це буде одна з найбільших інвестицій у виробництво акумуляторів та електромобілів у світі, яка дозволить Maruti зміцнити свої позиції на ринку.

За інформацією Reuters, у 2022 році ринкова частка компанії впала нижче 43% порівняно із більш ніж 50% у 2019 році. Причиною цього стали підвищення екологічних норм та зростаюча популярність кросоверів і позашляховиків. На думку управляючого директора Maruti Suzuki India Хісаші Такеучі, змінити ситуацію дозволить перехід на більш чисті технології, включаючи електричні, гібридні та етанолові.

Наразі електромобілі становлять менше ніж 1% від загального обсягу продажів автомобілів в Індії. До 2030 року їхня частка має досягти 30%. На це націлені, зокрема, й зусилля індійського уряду, який виділяє виробникам електромобілів заохочення на мільярди доларів.

Джерело: autogeek.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.