Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 19.12.2021

5G вплине на вартість автомобілів

Нове дослідження, проведене Strategy Analytics для Avanci, показало, що використання технології 5G змінить вартість автомобілів. Уточнимо, що йдеться не про роздрібні ціни, а про виграші, які отримають споживачі, дилери та виробники.

«Підключення 5G дозволить автовиробникам зберегти або підвищити вартість автомобілів після продажу, що змінить розрахунок залишкової вартості транспортних засобів, – вважає Роджер Ланктот (Roger Lanctot), директор Strategy Analytics з підключеної мобільності. — Це, своєю чергою, вплине на економіку лізингу та ринкову вартість як нових, так і потриманих автомобілів».

На думку аналітиків, підключення до мережі 5G безпосередньо сприятиме розробці передових систем допомоги водієві, що допомагають уникати зіткнень і полегшують перехід до самокеруючого руху. Згодом автомобілі, підключені до 5G, будуть займати все більшу частку в обсязі продажів у натуральному вираженні і ще більшою мірою – у грошовому.

У звіті сказано, що після того, як всі автомобілі будуть оснащені 5G, автовиробники зможуть заощадити 40 млрд доларів на щорічній гарантії, споживачі отримають 32 млрд доларів щорічної економії на оренді та лізингу, а дилери побачать щорічний приріст виручки на 24 млрд доларів. . І це не рахуючи суспільної вигоди, очікуваної від скорочення зіткнень і викидів, яка також обчислюватиметься мільярдами доларів.

Джерело: news.finance.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.