Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

6 небезпечних проблем в авто, які може спричинити спека

Під час спеки автомобіль може нагрітися до температури, яка вдвічі перевищуватиме температуру на вулиці. Це може негативно вплинути на безліч компонентів машини.

Висока температура може зіпсувати пластик. Він і так втрачає свої властивості з часом, але через спеку може почати змінювати свою форму. Розширюються стики панелей, у кришки бардачку починають стирчати краї, заїдають запори. Також можливе здуття деяких поверхонь, яке неможливо потім виправити.

Небезпечна спека і для лобового скла. Зазвичай його внутрішня поверхня нагрівається до 80 і більше градусів, і тоді застарілі подряпини дають тріщини. Вони ще й можуть збільшитися, якщо на них направити повітря кондиціонеру.

Також спека може вплинути на перегрів бензонасоса. Якщо у вас зношена паливна помпа, то будьте обережні. В спеку щільність бензину стає нижчою, він починає частково випаровуватися, тиск у магістралі падає, а двигун втрачає потужність і починає працювати з ривками.

Сильна спека може стати причиною відмови гальм і електропроводки. На автомобілях без системи ABS в спеку ефективність гальмування знижується через перегрів або підклинювання поршнів супортів і циліндрів. Можливо при сильній спеці затирання і перекіс колодок. Не переносить спеки стара або неякісна гальмівна рідина.

Висока температура негативно впливає і на газобалонне обладнання. Це стається на старих карбюраторних та навіть на сучасних інжекторних машинах. Якщо у вас мультиклапан у нормальному стані, то він не допустить небезпечного підвищення тиску у ГБО, але краще не лишати авто з повним балоном у спеку під сонячними променями.

Крім того, спека може і пошкодити шини. На сучасну гуму це не впливає, але якщо в ній є тріщини або погано залатані дірки, від високого тиску, який з’явиться через високу температуру, через них може виходити повітря.

Джерело: obozrevatel.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.