Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

6 найдешевших європейських б/в авто в Україні (інфографіка)


Скориставшись сайтом з онлайн продажу автомобілів Аuto.ria.com, «Факти» вирішили проаналізувати ринок б/в автомобілів та підібрати найбільш бюджетні, проте пристойні варіанти вживаних авто в Україні – шість європейських б/в авто вартістю близько п’яти тисяч доларів з країн. Цього разу розглядалися Італія, Чехія та Іспанія. «Факти» склали певний перелік критеріїв та зробили незначну поправку на ціну, аби зробити рейтинг більш інформативним та актуальним. Одразу ж відсіяли биті, не розмитнені, кредитні авто та конфіскат. Визначили мінімальну ціну 5 тис. доларів, а максимальну планку встановили на рівні 5 999 доларів, взявши до уваги можливість торгу, яким зазвичай супроводжується продажі на вторинному ринку. Рік випуску не повинен був бути пізніше 2000-го. Враховуючи вік автомобілів пробіг не розглядали, адже ним легко маніпулювати і далеко не всі вказують правдивий пробіг у оголошеннях. Спочатку обирали бренд і задавали критерії пошуку, потім визначали моделі з найбільшою кількістю оголошень по бренду і робили зріз по конкретним моделям на момент пошуку.
Висновок: Серед “італійців” найбільше оголошень у пасажирського улюбленця українських підприємців Fiat Doblo, а серед “чехів” найбільше у Skoda Fabia. “Іспанців”, які підпадають під закладені критерії – найменше. Їх усього 13 на дві моделі.

6 найдешевших європейських б/в авто в Україні (інфографіка)

Джерело: fakty.ictv.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.