Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

6 найдешевших європейських б/в авто в Україні (інфографіка)


Скориставшись сайтом з онлайн продажу автомобілів Аuto.ria.com, «Факти» вирішили проаналізувати ринок б/в автомобілів та підібрати найбільш бюджетні, проте пристойні варіанти вживаних авто в Україні – шість європейських б/в авто вартістю близько п’яти тисяч доларів з країн. Цього разу розглядалися Італія, Чехія та Іспанія. «Факти» склали певний перелік критеріїв та зробили незначну поправку на ціну, аби зробити рейтинг більш інформативним та актуальним. Одразу ж відсіяли биті, не розмитнені, кредитні авто та конфіскат. Визначили мінімальну ціну 5 тис. доларів, а максимальну планку встановили на рівні 5 999 доларів, взявши до уваги можливість торгу, яким зазвичай супроводжується продажі на вторинному ринку. Рік випуску не повинен був бути пізніше 2000-го. Враховуючи вік автомобілів пробіг не розглядали, адже ним легко маніпулювати і далеко не всі вказують правдивий пробіг у оголошеннях. Спочатку обирали бренд і задавали критерії пошуку, потім визначали моделі з найбільшою кількістю оголошень по бренду і робили зріз по конкретним моделям на момент пошуку.
Висновок: Серед “італійців” найбільше оголошень у пасажирського улюбленця українських підприємців Fiat Doblo, а серед “чехів” найбільше у Skoda Fabia. “Іспанців”, які підпадають під закладені критерії – найменше. Їх усього 13 на дві моделі.

6 найдешевших європейських б/в авто в Україні (інфографіка)

Джерело: fakty.ictv.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.