Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

6 стратегій, які допоможуть справитися з негативними людьми


Кожен з нас колись зустрічався з такими людьми: колегами, які починають і закінчують день зі скарг, або знайомими, які можуть знайти мінуси навіть у найбільш позитивній ситуації. Такий тип характеру іноді називають «токсичним», адже ці люди можуть чинити сильний негативний вплив на емоційний стан оточуючих. Видання The Entrepreneur поділилося порадами, що робити, якщо у вашому оточенні з’явився скаржник.

1. Встановіть кордони

Ви не повинні відчувати себе зобов’язаним сидіти і слухати людину з негативним підходом. Його енергія просочиться у ваше життя і вплине на вас. Встановіть ліміти і визначте відстань між собою і цією людиною. Якщо вам доводиться бути поруч з такою людиною, постарайтеся, щоб ваші контакти були короткими. Ви не можете контролювати негативну поведінку, але можете контролювати, стосується вона вас чи ні.

2. Уникайте скаржників

Скаржники фокусуються на проблемах, а не на їхньому вирішенні. Вони будуть руйнувати ваші ідеї і втягувати вас у стан, в якому переважає жалість до себе. Постарайтеся якомога більше уникати контактів з ними.

3. Уникайте непотрібних конфліктів

Не починайте конфлікт кожен раз, коли з’являється джерело роздратування. На вас не тільки будуть дивитися як на конфліктну людину, але ви ще будете додавати «токсичності» у своє життя. Замість того, щоб сперечатися, намагайтеся ігнорувати негативні коментарі. Контролюйте свої емоції і запобігайте напруженню ситуації. Відійдіть від непотрібного конфлікту.

4. Не дайте ситуації поглинути себе

Негативні люди іноді можуть вести себе ірраціонально. Ви витратите дорогоцінний час і енергію, якщо будете намагатися зрозуміти їх дії. Робіть усі можливе, щоб не втягуватися емоційно в їх проблеми.

5. Налаштуйте «систему підтримки»

Встановіть контакти з позитивними друзями, знайомими і колегами. Постарайтеся зрозуміти, коли вам потрібна допомога. Коли емоції будуть переповнювати вас, ви зможете поговорити з тією або іншою людиною і спокійно обговорити ситуацію. Цілком можливо, що ви зможете побачити ситуацію у новій перспективі.

6. Вмикайте позитивний настрій

Ваше щастя і благополуччя занадто важливі, щоб дозволити негативній думці або грубим коментарям вивести вас із себе або вплинути на те, як ви дивитеся на ситуацію. Залишайтеся позитивними і почніть обмежувати контакти з негативними людьми. Якщо пощастить, ваш позитивний настрій буде неприємний для «токсичних» людей, і вони самі будуть припиняти неприємне для вас спілкування.

Джерело: rabota.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.