Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

6 стратегій, які допоможуть справитися з негативними людьми


Кожен з нас колись зустрічався з такими людьми: колегами, які починають і закінчують день зі скарг, або знайомими, які можуть знайти мінуси навіть у найбільш позитивній ситуації. Такий тип характеру іноді називають «токсичним», адже ці люди можуть чинити сильний негативний вплив на емоційний стан оточуючих. Видання The Entrepreneur поділилося порадами, що робити, якщо у вашому оточенні з’явився скаржник.

1. Встановіть кордони

Ви не повинні відчувати себе зобов’язаним сидіти і слухати людину з негативним підходом. Його енергія просочиться у ваше життя і вплине на вас. Встановіть ліміти і визначте відстань між собою і цією людиною. Якщо вам доводиться бути поруч з такою людиною, постарайтеся, щоб ваші контакти були короткими. Ви не можете контролювати негативну поведінку, але можете контролювати, стосується вона вас чи ні.

2. Уникайте скаржників

Скаржники фокусуються на проблемах, а не на їхньому вирішенні. Вони будуть руйнувати ваші ідеї і втягувати вас у стан, в якому переважає жалість до себе. Постарайтеся якомога більше уникати контактів з ними.

3. Уникайте непотрібних конфліктів

Не починайте конфлікт кожен раз, коли з’являється джерело роздратування. На вас не тільки будуть дивитися як на конфліктну людину, але ви ще будете додавати «токсичності» у своє життя. Замість того, щоб сперечатися, намагайтеся ігнорувати негативні коментарі. Контролюйте свої емоції і запобігайте напруженню ситуації. Відійдіть від непотрібного конфлікту.

4. Не дайте ситуації поглинути себе

Негативні люди іноді можуть вести себе ірраціонально. Ви витратите дорогоцінний час і енергію, якщо будете намагатися зрозуміти їх дії. Робіть усі можливе, щоб не втягуватися емоційно в їх проблеми.

5. Налаштуйте «систему підтримки»

Встановіть контакти з позитивними друзями, знайомими і колегами. Постарайтеся зрозуміти, коли вам потрібна допомога. Коли емоції будуть переповнювати вас, ви зможете поговорити з тією або іншою людиною і спокійно обговорити ситуацію. Цілком можливо, що ви зможете побачити ситуацію у новій перспективі.

6. Вмикайте позитивний настрій

Ваше щастя і благополуччя занадто важливі, щоб дозволити негативній думці або грубим коментарям вивести вас із себе або вплинути на те, як ви дивитеся на ситуацію. Залишайтеся позитивними і почніть обмежувати контакти з негативними людьми. Якщо пощастить, ваш позитивний настрій буде неприємний для «токсичних» людей, і вони самі будуть припиняти неприємне для вас спілкування.

Джерело: rabota.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.