Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

7 якостей кандидатів, які подобаються роботодавцям


Існує три основних поняття, завдяки яким можна отримати потрібну роботу і заробляти стільки, скільки потрібно. Піднімаючись по службовим сходам, ви зрозумієте, що вони завжди залишаються незмінними.

Ось вони:

Контакти. Наскільки широке ваше коло знайомств? Чим більше людей ви знаєте, тим вище шанс знайти роботу мрії. Обертаючись в колі колег, ви зможете дізнатися про вакансії, які ніколи не потрапляють на дошки оголошень. Саме тому широке коло знайомств – це дуже важливо. Приєднуйтесь до професійних клубів і асоціацій. Просіть і давайте рекомендації. Розповідайте рідним, друзям і знайомим, що шукаєте нову роботу. Переконайтеся в тому, що всі про це знають і можуть з вами зв’язатися в разі потреби. Немає нічого важливішого контактів. Деякі роботодавці не встигають публікувати оголошення, тому що відразу знаходять потрібних співробітників за рекомендацією. Розширити коло знайомств дуже просто – достатньо лише говорити з людьми, просити у них допомоги і поради.

Довіра. Хороша репутація – це важливо! Люди, які вам довіряють, обов’язково дадуть вам позитивну рекомендацію та згадають про вас при першій зручній нагоді. Всі ваші дії повинні відповідати високим моральним стандартам. Не кажіть нічого, що можна витлумачити неправильно. Не робіть поганих вчинків. Пам’ятайте, що люди, що дають рекомендації, не хочуть виглядати нерозумно і не повідомлять вам про вакансії, якщо будуть підозрювати, що ви можете їх зганьбити.

Компетентність. Стати одним з кращих у своїй справі. У кінцевому підсумку, все вирішують професійні успіхи та досягнення. Саме вони визначають, чи впораєтеся ви з новою роботою. Рівень компетентності визначає успіх на професійній ниві, тому ви повинні постійно вдосконалюватися, дізнаючись нове протягом усього життя.

Сім найбільш затребуваних якостей

Кожен роботодавець має досвід спілкування з поганими і хорошими співробітниками і точно знає, які якості цінуються найбільше. Представляємо вашій увазі список кращих з них.

7 якостей кандидатів, які подобаються роботодавцям

Високий рівень інтелекту

Дослідження доводять, що продуктивність роботи співробітника і обсяг його внеску в спільну справу на 76% залежать від рівня його інтелекту. Інтелект впливає на здатність планувати і організовувати роботу, ставити пріоритети, вирішувати проблеми і доводити справу до кінця. Інтелект пов’язаний зі здатністю раціонально мислити і справлятися з повсякденними труднощами. Для демонстрації інтелекту необхідно ставити розумні питання. Однією з ознак високого рівня інтелекту є природна допитливість. Чим більше питань ви задаєте, тим розумніше ви виглядаєте.

Прагнення до лідерства

Лідер – це перш за все людина, готова взяти на себе додаткові обов’язки і відповідальність за результат.

Справжній лідер ніколи не шукає відмовок. Для демонстрації лідерських якостей необхідно працювати якнайкраще, а потім розділити відповідальність за досягнення цілей.

Принциповість

Принциповість – одна з головних людських якостей, необхідна для досягнення успіху як на роботі, так і в особистому житті. Принциповість – це мистецтво бути собою і ніколи не кривити душею по відношенню до оточуючих. Це готовність прийняти свої достоїнства і недоліки, визнати помилки минулого і прагнути їх виправити. Це надійність. Це відсутність негативних реплік в сторону попереднього роботодавця, колеги або керівника. Навіть якщо вас звільнили з попередньої роботи, завжди відзивайтеся про цей досвід в позитивному ключі.

Привабливість

Роботодавцям подобаються привітні й товариські люди, які не зачиняються від оточуючих, а відкрито взаємодіють з ними. Роботодавці хочуть, щоб новий співробітник влився в колектив і став частиною дружної родини.

Той, хто має легкий характер, завжди буде користуватися популярністю і досягати чудових результатів, що б він не робив. Командна робота – це ключ до успіху в будь-якому бізнесі. Розкажіть про свій досвід командної роботи і продемонструйте готовність повторити його. Можливо, саме це переважить чашу терезів на вашу користь.

Компетентність

Ми вже говорили про це раніше. Рівень компетентності обумовлює успіхи в професійній сфері. Саме він є основою для того, що відбувається з вами на шляху до вершини кар’єрних сходів.

Простіше кажучи, компетентність – це здатність виконувати свою роботу – розставляти пріоритети, вибирати послідовність виконання завдань і зосереджуватися на тому, щоб довести справу до кінця.

Хоробрість

Хоробрість – це готовність до ризику, здатність приймати кинутий виклик, брати на себе відповідальність навіть у тому випадку, якщо ймовірність провалу дуже висока.

Хоробрість – це вміння прямо говорити про свої почуття, висловлювати думку і відстоювати її. Роботодавці цінують тих, хто говорить з ними чесно і відкрито. У рамках співбесіди це можна продемонструвати, задаючи прямі питання про компанії, посади і потенційне майбутнє.

Внутрішня сила

Внутрішня сила – це наполегливість і небажання відступати під натиском обставин. Внутрішня сила спонукає людей робити свою справу, навіть якщо все йде зовсім не за планом. Внутрішню силу можна продемонструвати, зберігаючи спокій під час співбесіди. Співбесіда – це в якійсь мірі стрес, і якщо ви здатні не панікувати в такі моменти, значить, ви впораєтеся з будь-якої проблемної ситуацією, яка може виникнути на робочому місці.

Особистість людини – це сукупність якостей, які вона має. Особистість багато в чому визначає, чи отримаєте ви роботу, про яку так довго мріяли. Працюйте над собою при будь-якій зручній можливості, копіюючи поведінку тих, хто близький до ідеалу.

Брайан Трейсі, theundercoverrecruiter.com, переклад: Айрапетова Ольга

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.