Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

7 корисних звичок, які змінять життя на краще


Ще Сократ казав: «Душа, як і тіло, за допомогою практики може знайти бажані звички». Ми – те, у що ми вкладаємо свою енергію, розповідає бізнес-тренер Діана Готтсман. Ось сім звичок, які варто виробити.

1. Пийте воду

Прокинувшись, випивайте склянку теплої води. Якщо дозволяє шлунок, то з лимоном – в лимонному соці міститься вітамін C, який допомагає скидати вагу, корисний для травлення і очищає шкіру. Протягом дня бажано мати під рукою пляшку з водою, щоб запобігти зневоднення організму.

2. Медитуйте

За даними Національного центру комплементарної та інтегративної медицини (США) медитація заспокоює, покращує кровообіг і стимулює роботу мозку. Якщо ви відчуваєте стрес на роботі або у вас передбачається напружений тиждень, постарайтеся приділяти хоча б 10 хвилин в день для медитації, яка допоможе мозку «скинути оберти».

Медитувати краще або зранку, щоб дати собі правильний настрій на весь день, або в невелику перерву опівдні. Тимчасова відмова від шуму і суєти навколишнього світу допомагає освіжитися і краще долати будь-які психологічні труднощі.

3. Використовуйте щоденник

Ми можемо знизити рівень повсякденного стресу, організовуючи і плануючи своє життя. Для цього вам знадобиться щоденник, який відмінно допомагає дотримуватися розкладу, нагадує вам про майбутні справи і про те, скільки важливих і потрібних завдань ви вже виконали.

Він навіть допоможе вам поліпшити відносини з колегами – ви завжди будете пам’ятати, кого треба привітати з днем народження. У продажу є великий вибір щоденників, і ви напевно зможете підібрати для себе зручний і красивий.

4. Займайтеся спортом або фізкультурою

Фізичні навантаження не тільки спалюють калорії, але і сприяють поліпшенню настрою і підвищують наш рівень енергії. Активність будь-якої інтенсивності благотворно впливає на легені, серце і суглоби. Для початку корисно буде навіть просто встати і походити по квартирі або в офісі.

Купіть собі фітнес-браслет або встановіть на смартфон спеціальний додаток. У продажу є пристрої, які нагадують, що пора встати і порухатися, якщо ви занадто довго сидите на одному місці.

Намагайтеся урізноманітнити тренування – спробуйте пілатес, побийте боксерську грушу або катайтеся на велосипеді або велотренажері. Знайдіть для себе вправи, після яких ви будете виходити зі спортзалу, відчуваючи себе щасливим.

5. Ведіть щоденник

Записувати свої думки – відмінний спосіб зняти тривогу і стимулювати мозок. Вираження своїх почуттів і переживань у письмовій формі дає і психотерапевтичний ефект. Що саме записувати в щоденнику? Можете писати про емоції, плани на майбутнє, записувати сни.

Переглядаючи старі записи, ви зможете зрозуміти, наскільки обґрунтованими виявилися ваші тривоги і переживання.

6. Посміхайтеся

Не дайте поганому ранковому настрою зіпсувати весь день. Подивіться у дзеркало і скажіть собі щось підбадьорююче, що змусить вас посміхнутися. Посмішка дійсно заразлива, заразіть себе хорошим настроєм.

7. Перед сном вимкніть усі пристрої

Незадовго до сну краще вимкнути всі електронні пристрої. Вдивляючись у екрани смартфонів, комп’ютерів і телевізорів, ми напружуємо очі і не даємо мозку відпочинку, необхідного йому перед сном. Замість цього почитайте книгу, запишіть щось у щоденник або помедитуйте. Відпочивши від електроніки, ви зможете заспокоїтися, розслабитися і добре виспатися.

Автор: Діана Готтсман (Diane Gottsman), бізнес-тренер, експерт з ділового етикету

Джерело: www.psychologies.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.