Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-Benz випустить компактне 7-місне авто


Складно уявити як повинен виглядати 7-місний, але в той же час компактний автомобіль. Однак саме таку модель задумали зробити в компанії Mercedes-Benz. Про це в інтерв’ю виданню Automotive News заявила керівник маркетингового підрозділу німецької марки Брітта Зігер, зазначивши, що машина повинна вийти на ринок вже в найближчі кілька років.

Новинку збираються побудувати на тій же передньопривідній модульній платформі MFA, що використовується для всього сучасного сімейства A-Class. У найближчому майбутньому на це шасі перейдуть як мінімум сім нових моделей, включаючи наступника B-Class, маленький кросовер GLB, а також заміну CLA і GLA.

Повертаючись до 7-місної машині Mercedes-Benz, залишається невідомим, який саме кузов вона отримає: кросовера або ж мінівена. Але сама поява в лінійці подібного авто продиктовано китайським ринком, де попит на такі автомобілі постійно збільшується.

Також пані Зігер додала, що в сімейство компактних моделей бренду увійдуть електрокари, а також дизельні модифікації, від яких, не дивлячись на загальну тенденцію, в Мерседесі відмовлятися не будуть.

Джерело: auto.ria.com

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.