Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Mercedes-Benz випустить компактне 7-місне авто


Складно уявити як повинен виглядати 7-місний, але в той же час компактний автомобіль. Однак саме таку модель задумали зробити в компанії Mercedes-Benz. Про це в інтерв’ю виданню Automotive News заявила керівник маркетингового підрозділу німецької марки Брітта Зігер, зазначивши, що машина повинна вийти на ринок вже в найближчі кілька років.

Новинку збираються побудувати на тій же передньопривідній модульній платформі MFA, що використовується для всього сучасного сімейства A-Class. У найближчому майбутньому на це шасі перейдуть як мінімум сім нових моделей, включаючи наступника B-Class, маленький кросовер GLB, а також заміну CLA і GLA.

Повертаючись до 7-місної машині Mercedes-Benz, залишається невідомим, який саме кузов вона отримає: кросовера або ж мінівена. Але сама поява в лінійці подібного авто продиктовано китайським ринком, де попит на такі автомобілі постійно збільшується.

Також пані Зігер додала, що в сімейство компактних моделей бренду увійдуть електрокари, а також дизельні модифікації, від яких, не дивлячись на загальну тенденцію, в Мерседесі відмовлятися не будуть.

Джерело: auto.ria.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.