Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.04.2016

7 питань, які допоможуть визначити професіонала на співбесіді


Мітчел Харпер, підприємець, який створив п’ять компаній, які принесли йому $ 200 млн, описав у своєму блозі методологію рекрутингу кращих співробітників. Її початковий етап включає 7 питань, які допоможуть зрозуміти рівень фахівця, який прийшов до вас на співбесіду:

1. Чи траплялося у кандидата хоча б одне підвищення на попередній роботі?

Професіонали прекрасно справляються з роботою, тому хороші менеджери доручають їм більше відповідальності, більш складні завдання і, відповідно, більш високу позицію. Подивіться на профіль кандидата в LinkedIn, підвищували його хоча б один раз на попередніх місцях роботи. Одне підвищення – добре, два – відмінно, три – взагалі не від світу цього.

2. Чи доручали йому ведення великого проекту на минулій роботі? Як він з цим впорався?

Професіонали люблять брати на себе більше відповідальності, а не менше. На минулій роботі чи було до кандидата досить довіри, щоб доручити великий або важливий проект?

3. Вони претендують на ту ж роль, що і на минулій роботі чи на щось інше?

Професіонали люблять складні завдання. Більшість з них не так часто змінюють компанії, як посади, тому що люблять вчитися новому і опинятися в нових для себе ситуаціях.

4. Чи може кандидат розмірковувати про вашу компанію і сказати, що йому подобається, а що б він змінив?

Професіонали роблять дослідження про компанію, в яку йдуть на співбесіду. Вони намагаються зрозуміти вашу стратегію: що добре, а що погано. Чи може кандидат виразно говорити про те, що йому подобається у вашій компанії або внести конструктивну пропозицію про зміни?

Если он понятия не имеет, чем занимается компания или у него нет мнения (положительного или негативного) — это явный стоп-сигнал.

5. Він упевнений в собі, не будучи гордовитим?

Тут є тонка межа. Професіонали мають відмінні показники продуктивності, але вони не хвальки.

6. Чи удосконалюється він? Як він це обгрунтовує?

Професіонали люблять вчитися новим навичкам. Запитайте у кандидата, чому він навчився на попередній посаді. Запитайте, яку книгу він зараз читає. Запитайте, чому він хоче навчитися в найближчі 6-12 місяців і як планує це робити.

7. Як би ви оцінили якість і кількість питань, які він задає вам під час співбесіди?

Хороша співбесіда – це бесіда, а не гра в одні ворота. Зверніть увагу на кількість і якість питань, які задає кандидат. Професіонали переймаються тим, в якій команді вони будуть працювати, тим, хто буде їх начальником і де ви бачите компанію в майбутньому.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.