Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

7 Питань на співбесіді, які визначають емоційний інтелект


Те, кого ви берете на роботу, багато в чому визначає культуру вашої компанії і її майбутній успіх. Вибір інформативних питань для співбесіди може стати ключовим фактором у пошуку правильних співробітників – так само як і у визначенні тих, хто не підходить. Відповіді кандидата можуть вам багато чого розкрити.

У той час як компанії впроваджують різноманітні цінності і корпоративну культуру, на успіх у роботі сильно впливає емоційний інтелект людини, якість, яка має бути обов’язковою до перевірки під час співбесіди з кандидатом.

Нижче представлені 7 питань для співбесіди, які можуть викликати відповід, що і «розкривають» кандидатів і допоможуть вам підібрати співробітників із захмарним емоційним інтелектом.

Хто Вас надихає і чому?

«Відповідь на це питання часто дає інтерв’юеру можливість швидко визначити, кого моделює у своїй поведінці кандидат. Його відповідь може також змалювати поведінкові моделі, яких очікує інтерв’юйований», – говорить Крейг Сінкотта, директор з персоналу та віце-президент з комунікацій сайту товарів для домашнього затишку Porch, де він активно займається розвитком команди і підбором персоналу.

Якби завтра Ви відкривали свою компанію, якими були б її три основні цінності?

«Кожні хороші стосунки починаються з довіри і однакових цінностей. Розуміння пріоритетів людини, також як чесність і цілісність, можуть проявитися у відповіді кандидата на це питання», – пояснює Роберт Альварез, фінансовий директор платформи електронної торгівлі Bigcommerce.

Якщо ділові пріоритети компанії поміняються, опишіть, як ви допоможете своїй команді зрозуміти і прийняти змінені цілі?

Зміщення пріоритетів трапляється в кожній компанії і на кожній позиції, тому підбирайте людей, які володіють гнучкістю по відношенню до змін і зможуть ці зміни підтримати. Шукайте співробітників, які усвідомлюють себе, мотивовані і здатні виявляти емпатію. Ці навички допоможуть їм краще працювати в командах.

У Вас складалися тривалі дружні стосунки з колегами на минулих місцях роботи?

«Людям потрібен час, щоб подружитися з кимось, і здатність робити це – знак розвиненого емоційного інтелекту, – говорить Альварез. – Тривала дружба означає, що людині важливо піклуватися про інших ».

Яких навичок або знань вам все ще бракує?

«Цікавість і бажання навчатися – красномовні ознаки того, що кандидат хоче стати в чомусь кращим. Люди, яким складно відповісти на це питання, вважають, що вони вже все знають, – попереджає Альварез. – Від них краще триматися подалі».

Ви могли б мене чогось навчити, або розповісти – так, ніби я ніколи раніше про це не чув? (це може бути що завгодно: навик, урок або загадка).

Відповідь кандидата на це питання може розкрити кілька його якостей, за допомогою вашого спостереження за наступними чинниками:

– Чи потрібно людині подумати перед тим, як починати говорити.

– Володіє кандидат технічною можливістю пояснити щось людині, яка знає про предмет розмови менше нього.

– Чи задає кандидат емпатичні питання людині, яку вчить, такі як «Зрозуміло Вам?», «Чи логічно це?»

Які три фактори ви можете зарахувати до свого успіху?

Відповідь на це питання може визначити, безкорислива людина, чи егоїстична, – говорить Альварез. – Коли люди говорять про свій власний успіх, послухайте, чи говорять вони «я-я-я», або ж «команда», «ми» або «нас»».

«Шукайте такого члена команди, який зможе привнести в неї позитив, – ділиться Сінкотта. – Людина може бути найрозумнішою серед всіх присутніх, але якщо вона не та, з ким вам приємно працювати, тому що вона більше стурбована своїм власним успіхом, ніж успіхом компанії, – така людина вам не підійде».

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.