Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

8 інсайдів про те, що потрібно робити для розширення або започаткування нового бізнесу сьогодні

Мартін Ціллінг: Як консультант бізнес-професіоналів та підприємців, я часто чую про нове інноваційне рішення, яке може призвести до зростання бізнесу або створення нового бізнесу. На жаль, з мого досвіду, для запуску успішного бізнесу сьогодні потрібно набагато більше, ніж інноваційна ідея. Деякі з додаткових елементів є критично важливими і часто не беруться до уваги у вашому прагненні швидко рухатися вперед.

Наприклад, деякий час тому до мене звернувся пристрасний підприємець з інноваційним рішенням для зменшення голоду в світі, але не зосередився на тому, що голодні люди часто не мають грошей, а уряди не є простими клієнтами. Для мене не було несподіванкою, що всі інвестори, до яких він звертався, були не в захваті від його плану вирощування нової поживної водорості.

З часом я зібрав список нових бізнес-атрибутів, які виходять за рамки початкової ідеї або рішення і які часто є більш важливими для довгострокового успіху. Ось деякі ключові з них, які, на мою думку, часто не беруться до уваги в пристрасті моменту або поспіху почати роботу:

1. Націлюйте свої інновації на реальні проблеми клієнтів.

Самі по собі рішення та винаходи не створюють бізнес. Знайдіть ринкові докази того, що клієнти, які мають кошти, готові платити за рішення. Насправді, я рекомендую спочатку шукати проблему, а не створювати рішення, шукаючи проблему. Орієнтуйтеся на клієнта, а не на технологію.

2. Ви так само важливі, як і ваша інноваційна ідея.

Для реалізації ідеї, якою б чудовою вона не була, потрібна саме та людина. Ви можете стати цією людиною, якщо продемонструєте і будете практикувати відданість, рішучість, реальний план і покажете, що ви ніколи не здаєтесь. Як інвестор, я хочу почути, що ви зробили і чому це важливо для вас.

3. Зібрати ресурси, необхідні для бізнесу.

Один інноватор може уявити або навіть створити інноваційний прототип, але для того, щоб перетворити рішення на бізнес, потрібна команда. Навіть додавання грошей не зробить цього – потрібно створити віддану та зацікавлену команду та партнерів для маркетингу та продажів, а також виробництва та дистрибуції.

4. Оберіть бізнес-модель, яка виграє на ринку.

Вам потрібна бізнес-модель, яка забезпечить хороший прибуток для вас і вашої команди, довгострокове зростання і цінність для вашого клієнта, а також диференціює вас від конкурентів. Продаж нижче собівартості не зробить цього, так само як і безкоштовна роздача та надія на те, що ви компенсуєте це обсягом. Звертайте увагу на ринок.

5. Зосередьтеся на інфраструктурі, необхідній для вашої інновації.

Нові підприємства з великими інноваціями, які називаються “підривними” рішеннями, такими як поява електромобілів, вимагають змін у технологіях підтримки, більше маркетингу для навчання клієнтів і нової державної політики. Ілон Маск пом’якшив цю проблему, зробивши свої патенти на акумулятори безкоштовними для всіх.

6. Прагніть до вищої мети, ніж просто фінансовий успіх.

Я вважаю, що сьогоднішні клієнти реагують з більшою пристрастю і лояльністю до бізнесу, який сповідує видиму підтримку вищої мети, такої як скорочення світової бідності або порятунок навколишнього середовища. Знайдіть у своїй мрії вищу мету, яка відповідає вашим цінностям і може принести користь вашим сильним сторонам.

7. Остерігайтеся спокуси і вимог ранніх послідовників.

Клієнти, які є ранніми послідовниками, люблять нові речі, і вони завжди хочуть більше функцій та опцій. Це невеликий сегмент, і він може призвести до того, що ви продовжуватимете витрачати кошти і відвернете від себе основних клієнтів. Ретельно сегментуйте свій ринок і не вводьте себе в оману, щоб не зазнати невдачі через ранніх послідовників.

8. Не бійтеся змінювати напрямок, коли ви вчитеся на ринку.

Успішні підприємці завжди аналізують відгуки ринку, залишаються гнучкими і швидко вносять корективи або змінюють курс, якщо щось не працює. Вони швидко відновлюються після невдач, вчаться на помилках і ніколи не здаються. Багато стартапів, які я знаю, зазнають невдачі через те, що занадто рано здаються.

Легендарним прикладом перелому в соціальних медіа стало перетворення Odeo на Twitter. Odeo починався як мережа, де люди могли знайти подкасти, але iTunes почав займати нішу подкастів. Компанія вирішила зробити поворот і запустити ідею платформи мікроблогів з оновленням статусу.

У той час як вартість започаткування нового бізнесу продовжує знижуватися, ринкові виклики насправді зросли, оскільки всесвітній доступ до Інтернету та миттєва комунікація прискорюють темпи змін та технологій. Задля власного задоволення і гострих відчуттів від успіху варто ширше обміркувати свої інновації, перш ніж занурюватися в них обома ногами.

Джерело: inc.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.