Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

8 поганих звичок, які допоможуть вам в роботі


Усі ми часто займаємося на роботі чимось стороннім: балакаємо з колегами, думаємо про щось своє або просто часто перевіряємо свої сторінки в соціальних мережах. Але все це може не тільки відволікати нас від роботи, а й покращити нашу продуктивність.

Ви нервуєте на ділових зустрічах, постійно заходите на свою сторінку в Facebook і часто відволікаєтеся на те, щоб подивитися чергове відео з милими котиками.

Скоріш за все, ви вважаєте, що вам варто позбутися цих звичок, які заважають вам зосередитися на роботі. Може бути, справді варто, а може, й ні.

Ці звички можуть характеризувати вас як незацікавленого, неуважного працівника, але якщо ви не будете зловживати ними, то вони зможуть принести вам більше користі, ніж шкоди.

1. Підтримуйте творчий безлад на робочому столі

Ні, це не означає, що ваш стіл повинен бути завалений журналами, рахунками, купонами і всім іншим в цьому ж дусі. Але нехай у вас на столі завжди будуть милі серцю речі, які створять творчу атмосферу: сувеніри, блокноти, ручки і т. ін.

У таких умовахі ви зможете працювати більш продуктивно, ніж якби у вас був акуратний напівпорожній робочий стіл.

Тільки не переборщіть. Пам’ятайте, що творчий безлад ≠ хаос.

2. Пишіть пости в соціальні мережі

Так, звичайно, навряд чи ваш бос похвалить вас за те, що половину робочого часу ви проводите в Facebook і Twitter. Але якщо у вас є якісь новини про проект, яким ви зараз зайняті, або ви поставили перед собою нову бізнес-мету, то обов’язково зайдіть в соціальні мережі і напишіть про це.

Це піде вам на користь: так вам складніше буде ухилятися від завдань, які ви перед собою поставили, адже про них тепер знає більшість ваших знайомих. Крім того, таким чином ви мотивуєте себе працювати старанніше, адже вам так захочеться через деякий час опублікувати пост про успішне завершення проекту.

3. Дивіться ролики на YouTube

Наступного разу, коли хтось із ваших друзів скине вам відеоролик з котиками, в той час як ви на роботі, подивіться його без докорів сумління. Багато досліджень доводять, що перегляд добрих і милих відеороликів підвищує наш настрій, ми починаємо відчувати себе комфортно. Після перегляду подібних роликів ви зможете працювати спокійніше, впевненіше і з більшою продуктивністю.

4. Нехай, дивлячись на вас під час робочої наради, ніхто не скаже: «Завмер як укопаний»

Ні, вам не потрібно клацати ручкою або постійно озиратися, показуючи, що ви нервуєте. Вам зовсім не обов’язково втикати в телефон або малювати щось в своєму блокноті, всім своїм виглядом показуючи, що вам шалено нудно і ви мрієте тільки про те, щоб ця нарада скоріше закінчилося.

Але при цьому вам не варто завмирати, мов статуя, безвідривно дивлячись на того, хто говорить. Посміхайтеся, зустрічайтеся поглядами з колегами, не мовчіть, якщо вам є що сказати. Якщо навколишня атмосфера досить невимушена, можете навіть покрутитися на стільці.

5. Пліткуйте з колегами

Якщо ви затикаєте вуха і починаєте співати «ла-ла-ла» кожен раз, коли хтось із колег підходить до вас, щоб поділитися плітками, то ви ризикуєте пропустити повз вуха важливу інформацію про життя вашої компанії.

Звичайно, не варто обговорювати і розпускати брудні чутки про невдачі або приватне життя колег – це неетично, непрофесійно і може віддалити вас від колективу. Але добрі плітки за чашкою чаю в перерві, як давно доведено, підвищують настрій.

6. Сваріться, якщо ви відчуваєте таку необхідність

Шведські вчені довели, що якщо співробітники страждають від несправедливого ставлення з боку керівництва або колег і при цьому не знаходять способів висловити свій гнів, то у таких людей ризик виникнення серцевого нападу збільшується в два рази.

Дослідники з Університету Східної Англії виявили, що, лаючись на роботі, співробітники краще справляються зі стресом і розчаруваннями, а сварки зміцнюють командний дух.

Так що наступного разу, коли відчуєте, що з вами обійшлися несправедливо, не тримайте гнів у собі.

7. Спізнюєтеся – не поспішайте

Це жахливо – прокинутися прекрасним сонячним ранком і усвідомити, що ви проспали. Але, перш ніж схопитися і гарячково почати збиратися, забувши навіть нормально поснідати, згадайте, що якщо ви вже спізнилися, то 10 хвилин, які вам будуть потрібні на те, щоб нормально поїсти, погоди не зроблять. А ось пропущений сніданок може відгукнутися дуже несприятливими наслідками.

8. Мрійте

Мрії – це не пусте і марне проведення часу, як багато хто вважає. Коли ви мрієте, ви можете придумати найбільш прогресивні ідеї, які допоможуть вам зробити великий крок вперед.

Тщму, якщо під час роботи вам необхідно пару хвилин подивитися у вікно і просто подумати про щось своє, то не відмовляйте собі.

Джерело: rabota.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.