Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Вісім важливих порад, як доглядати за машиною влітку


Найкращий захист кузова автомобіля від впливу навколишнього середовища – регулярна мийка і нанесення на кузов захисного воску. Адже чим довше на лакофарбовому покритті кузова знаходяться сліди від комах, не змитий пташиний послід, смола або сік з дерев, сліди від різних плодів сажа та інші агресивні забруднювачі, тим сильніше буде їх руйнівна сила. А літнє сонце через інтенсивне випромінювання підсилює негативний вплив цих факторів.

Тому пам’ятайте:

1. Легкосплавні колісні диски слід регулярно мити, інакше продукти зносу гальмівних колодок будуть роз’їдати покриття дисків.

2. Прибираючи в салоні, якщо в машині є підігрів сидінь, не мочіть сидіння. Це може призвести до пошкодження підігріву крісел. Використовуйте спеціальні засоби, наприклад, суху піну і т. д.

3. Температура води для миття кузова авто не повинна бути більше 60 ° С. Занадто гаряча вода згубна для лакофарбового покриття.

4. Під час тривалої стоянки на сонці закривайте лобове скло спеціальним відбивачем. Уникайте тривалої стоянки під яскравим сонцем, щоб виключити вигоряння шкіри / тканини оббивки салону.

5. Після заміських поїздок не використовуйте для очищення скла світлових приладів агресивні засоби або хімічні розчинники, оскільки вони можуть пошкодити скло фар.

6. Для шкіряних елементів обшивки салону після чищення застосовуйте крем для догляду за шкірою з захистом від сонця і ефектом насичення.

7. Незначні пошкодження лакофарбового покриття, наприклад, подряпини або сліди від ударів каменів, необхідно усунути негайно, щоб не дати шансу волозі та тепла призвести до появи осередку корозії. Для цього не обов’язково вирушати в автомайстерню. Існують лакові «стержні» або аерозолі, які відповідають кольоровій гамі авто.

8. Гумові ущільнювачі дверей і віконних прорізів залишаються більш еластичними, якщо їх регулярно обробляти засобами для догляду за гумою. Це також запобігає прискореному зносу ущільнювачів і втраті їх герметичності.

Джерело: www.autocentre.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.