Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 16.06.2023

9 інструментів ШІ, на які можна перекласти рутинну роботу

Як використовувати штучний інтелект, щоб з’явилось більше часу на життя.

Люди, які застосовують ШІ для написання контенту — наприклад, допису в Instagram, витрачають на це завдання в середньому на 30% менше часу. Але ж сфери використання штучного інтелекту значно різноманітніші — і можуть заощадити ще більше цінних хвилин.

Зібрали 9 інструментів на базі ШI, які допоможуть розвантажити робочу рутину та залишити час для весни. Усі сервіси мають безплатну версію.

Штучний інтелекте, озвуч текст моїм голосом

Descript Overdub — це додаток-редактор, в якому можна розшифрувати відео та внести зміни до звукової доріжки. Наприклад, прибрати «екання» або замінити якийсь фрагмент. Програма розбиває відео на кадри та текст, а потім вже в цій розкадровці ви можете вносити зміни.

Такий сервіс стане в пригоді, якщо вам потрібно робити овервойс (накладати звук на відео) або записувати подкасти. ШІ може навіть сам озвучити вашим голосом необхідний текст — для цього потрібно приблизно 10 хвилин вашого аудіо з різними інтонаціями.

Descript також дозволяє легко редагувати записи, видаляючи незручні паузи та слова-паразити.

Вартість: у Descript є безплатна пробна версія на 7 днів. Після цього можна залишитися на ній: тут можна працювати з 1 годиною аудіо/відео, прибирати слова-паразити і розшифровувати до 10 хвилин аудіо/відео на місяць. Платна версія з розширеними можливостями стартує від $12 на місяць.

AI, видали об’єкт з відео

Щоб акуратно видалити об’єкт з відео, не обов’язково ставати монтажером або наймати когось — штучний інтелект впорається і з цим. Наприклад, якщо ви хочете прибрати російських спортсменів з Олімпіади — відновити справедливість і зробити так, як має бути, допоможе сервіс RunWay ML.

Крім того, цей ШІ-помічник працює з технологією діпфейку (заміна обличчя) — як на конкретну людину, так і на згенерованого персонажа. Схожий інструмент використали на одному з популярних українських телеканалів, аби замінити обличчя російського актора в цілому сезоні серіалу. У додатку є й інші корисні функції — наприклад, моушн-графіка або корекція кольору.

Приємний бонус: редактор дозволяє обробляти відео у форматі 4k без втрати якості. А також працювати з роликами у хмарному сховищі та з контентом у різних форматах, таких як PNG та ProRes.

Вартість: у безплатній версії сервісу — 1 ГБ пам’яті, експорт відео з якістю до 720p та необмежену кількість проєктів. Якщо вам потрібні додаткові функції та сховище, то платні версії починаються від $15 на місяць.

Сервіс подбав про своїх користувачів, які не мають дизайнерського фаху, й зібрав в одному місці відеогайди покрокової роботи з програмою.

А тепер зроби презентацію

Tome AI — інструмент, який дозволяє генерувати контент для блогів та різних текстових матеріалів. Творці хотіли випустити сервіс, який допоможе користувачам розповідати класні історії, оформлювати презентації та ділитися своїми ідеями. І в них вийшло.

Залежно від того, що ви хочете отримати, можна задати потрібний формат продукту: презентація, історія та план. Крім того, сервіс дозволяє вибрати стиль зображень — наприклад, попарт, фентезі, кіберпанк, аніме.

Джерело: laba.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.