Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

9 фраз, які не варто говорити в перший місяць роботи


Перший місяць на новій роботі завжди найбільш важкий і напружений. Однак, варто з першого дня задуматися про те, як налагодити хороші професійні стосунки з колегами і не наробити помилок, які потім вплинуть на вашу роботу. Портал GlassDoor розповів про фрази, які варто забути в перші 30 днів на новому місці, щоб не зіпсувати позитивне враження

1. «Я припустив, що…»

Не бійтеся ставити запитання. Початковий період якраз для цього. Уникайте цього виразу і замініть його чіткими питаннями «Що ви думаєте про …?», «Який підхід вашої команди до …?» і т.д.

2. «Хіба це не його / її робота? Може, покличемо його / її?»

Можливо, залучити людину, яку це стосується до розмови або зустрічі може бути гарною ідеєю. Але фразу «Хіба це не його / її робота?» варто відкласти. Це може бути сприйнято вашими колегами так, ніби ви не командний гравець.

3. «Я старався як міг…»

Спершу варто намагатися не просто виправдати, а й перевершити очікування, і щосили намагатися допомогти команді стати успішнішою. Спробуйте розвиватися, а не шукати виправдання. Ваш шеф оцінить таку завзятість.

4. «Чому декому в команді кілька днів на тиждень дозволяють працювати вдома? Це не справедливо.»

Демонструючи невдоволення гнучкою політикою роботи компанії або тим, як співробітники планують свою роботу, ви не додаєте собі друзів в офісі. Тим більше, про таке невдоволення варто забути новачкові. Якщо вам потрібен гнучкий графік роботи самому, обговоріть це з вашим босом.

5. «На моїй попередній роботі, ми робили це так…»

Такі фрази прийнятні, але варто стежити, як часто ви це говорите. Раз чи два – цілком може бути. Але якщо ви станете повторювати це постійно, у колег складеться враження, що ви не можете розпрощатися з минулим. Опановуйте нові інструменти, тактики і процеси. Як тільки ви засвоїте базис, можна буде запропонувати якісь удосконалення.

6. «Я мав попросити більшу зарплату»

Навіть якщо ви шкодуєте про результат ваших переговорів про оплату праці, зараз варто сфокусуватися на майбутньому і залишити усі «повинен був» в минулому.

7. «Це не має сенсу»

На новому робочому місці, особливо виконуючи нові завдання, дуже легко розгубитися. Однак замість того, щоб занурюватися в негатив, спробуйте розібратися. Попросіть колег пояснити вам якісь моменти роботи.

8. «Оскільки я тут керівник…»

Навіть якщо ви зайняли посаду керівника команди, не варто показувати свою значущість таким очевидним і прямолінійним способом.

9. «Я звільняюсь»

Що б не трапилось, зберігайте спокій. Навіть якщо ви збираєтеся залишити роботу, зробіть це зважено і вишукано.

Джерело: thepoint.rabota.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.