Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 02.04.2023

Acer виходить на ринок електровелосипедів з міською версією ebii, керованою штучним інтелектом

Acer, відомий гігант споживчої електроніки, має намір зробити фурор на ринку електричного мікротранспорту зі своїм новим електровелосипедом ebii, керованим штучним інтелектом. Хоча Acer може бути не першим брендом, який спадає на думку при згадці про електровелосипеди, компанія прагне змінити це сприйняття своєю інноваційною новою пропозицією.

Джеррі Као (Jerry Kao), представник Acer, заявив, що абсолютно новий ebii розроблений з урахуванням зобов’язань Acer щодо сталого розвитку, технологій та креативного дизайну. Оскільки міські пасажири шукають зручніші, безпечніші та екологічніші варіанти, допомога штучного інтелекту та інноваційні функції безпеки ebii дозволять їм подорожувати далі та швидше.

У ebii відсутня традиційна механічна коробка передач. Замість цього він оснащений інтелектуальним блоком керування транспортним засобом з мозком на основі штучного інтелекту, який може автоматично регулювати допомогу двигуну відповідно до умов маршруту та вподобань водія. З часом система підлаштовуватиметься під кожного водія, щоб забезпечити більш персоналізований досвід.

Користувачі можуть з’єднати свої смартфони з ebii через Bluetooth за допомогою програми ebiiGO, яка надає доступ до функцій керування, стану батареї, рекомендованих маршрутів, виявлення крадіжок та GPS-позиціонування. Додаток також може вмикати електробайк без ключа і використовуватись для вибору одного з трьох режимів ebiiRide.

Дочірня компанія Acer, MPS Energy, розробила акумулятор для електровелосипеда, якого вистачає на 110 км і який розміщений у блоці керування. Батарею можна знімати для зарядки в приміщенні або використовувати як мобільний банк живлення для гаджетів. Акумулятор ємністю 460 Вт-год повністю заряджається лише за 2,5 години.

Acer пропонує три варіанти конфігурації двигуна потужністю 250 Вт: передній привід, кріплення на кронштейні або встановлення в заднє колесо. Незалежно від вибору, ebii матиме карбоновий ремінний привід, що не потребує технічного обслуговування, крутний момент 40 Нм та підтримку педалей на швидкості до 25 км/год у Європі.

Мінімалістична рама з алюмінієвого сплаву має напівпрозору передню фару, яка разом із заднім ліхтарем може автоматично вмикатися з настанням темряви. Додаткове підсвічування під блоком управління покращує видимість у дорожньому русі. Радарний датчик, встановлений під сідлом, попереджає про наближення транспортних засобів ззаду, а також має функцію виявлення аварій.

ebii має односторонню вилку і їздить на 20-дюймових колесах з 2,2-дюймовими безповітряними шинами. Ці шини містять багатошарові пінопластові вставки, призначені для відтворення відчуття “руху на традиційних повітряних шинах”. Шини виготовлені з використанням матеріалів, придатних для вторинної переробки в замкненому циклі, що забезпечує екологічно чисту утилізацію. Гідравлічні дискові гальма з 160-мм роторами забезпечують гальмівну силу.

Рама із середнім підніжжям поставляється в одному розмірі, підтримуючи зріст велосипедиста від 1,45 до 1,85 м. Вага ebii відносно невелика – 16 кг. Компанія Acer поки що не повідомила ні дату випуску, ні ціну ebike, зазначивши, що і те, і інше буде залежати від регіону. У комплект поставки входить підставка для ніг, проте крила і задній багажник можна придбати додатково.

Вихід Acer на ринок електровелосипедів з міським велосипедом ebii, керованим штучним інтелектом, обіцяє запропонувати міським пасажирам стійке, технологічне та креативне рішення для задоволення їхніх транспортних потреб. Завдяки інноваційним функціям безпеки, підтримці штучного інтелекту та екологічному дизайну, Acer ebii готовий справити сильне враження на ринок електричної мікромобільності.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.