Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Aircar П’єрпаоло Лаццаріні: футуристичний літаючий автомобіль на реактивних двигунах Rolls-Royce

Італійський дизайнер П’єрпаоло Лаццаріні, відомий своїми інноваційними концепціями водних, наземних та повітряних транспортних засобів, повернувся з черговою революційною ідеєю: Aircar. Цей футуристичний реактивний літальний апарат з колісною формулою 4×4 має на меті змінити спосіб пересування, дозволивши пасажирам оминути дорожній рух і піднятися в небо. Маючи максимальну швидкістю 750 км/год і дальність польоту 1200 кілометрів на реактивному паливі, Aircar може змінити правила гри в транспортній галузі.

Компактний Aircar завдовжки лише 6 метрів розрахований на одного пілота і трьох пасажирів. Його кузов з вуглецевого волокна забезпечує надлегку форму, а чотири реактивні двигуни Rolls-Royce, що обертаються, забезпечують потужність, необхідну для його руху в повітрі. Ефективність автомобіля очевидна як за розміром, так і за швидкістю.

Унікальною особливістю аерокара є те, що кожен з чотирьох реактивних двигунів може незалежно регулювати свій нахил та обертання. Ця можливість забезпечує стабільність і високу маневреність у поворотах, дозволяючи літальному апарату рухатися на змінних висотах і нахилах або летіти по прямій, в залежності від вимог до крейсерської швидкості.

Наразі Aircar залишається концептуальним літаючим транспортним засобом. Однак провідний дизайнер і засновник Lazzarini Design Studio П’єрпаоло Лаццаріні (Pierpaolo Lazzarini) сповнений рішучості втілити це бачення в життя. Він має на меті створити повномасштабний прототип до 2024 року, проклавши шлях до виходу Aircar на ринок у майбутньому.

Ближче до запланованого на 2024 рік випуску прототипу, ймовірно, зʼявиться більше деталей про особливості та можливості Aircar. До того часу ця футуристична концепція пропонує спокусливий погляд на те, як може виглядати майбутнє транспорту, стираючи кордони між наземними і повітряними подорожами і наближаючи нас на крок до світу, де затори на дорогах залишаться в минулому.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.