Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні хочуть ввести акциз в 1 грн на літр проданого бензину


Акциз буде встановлюватися на квартал

У Верховній Раді розроблено законопроект з приводу роздрібного акцизу на нафтопродукти, згідно з яким посилиться контроль за сплатою 5% податку в розмірі 1 грн на кожен літр проданого бензину. Про це в ексклюзивному інтерв’ю РБК-Україна заявила автор законопроекту, голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

За її словами, законопроект посилює контроль за сплатою 5% – го роздрібного податку для учасників ринку нафтопродуктів.

“По-перше, поставимо крапку у зловживаннях деякими платниками, які на це пішли і знайшли якісь способи ухилення від податку. Роздрібним обсягом продажів буде являтися ввесь обсяг проданих нафтопродуктів з пістолета, незалежно від форми розрахунку, – чи талоном розрахувалися або заплатили безготівковим розрахунком, або ще по якійсь системі. Ми уникнемо безлічі питань. Є ліцензія на роздрібний продаж нафтопродуктів, а ця система сплати тут другорядна, як спосіб розрахунку. І ось тут все, що продано з пістолета буде вважатися роздрібним продажем”, – заявила Южаніна.

Також вона пояснила, як буде розраховуватися акциз із загального обсягу.

На кожне 20 число буде встановлений, залежно від курсу євро, загальний акциз. Ми порахували, що це буде 1 грн. І ось 20 числа ця встановлена сума програмується, а з 1 числа на цілий квартал береться на кожен літр 1 грн. І це, якраз, побажання бізнесу. Їм це простіше, їм це прийнятно“, – додала Южаніна.

Джерело: www.rbcua.com

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.