Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні хочуть ввести акциз в 1 грн на літр проданого бензину


Акциз буде встановлюватися на квартал

У Верховній Раді розроблено законопроект з приводу роздрібного акцизу на нафтопродукти, згідно з яким посилиться контроль за сплатою 5% податку в розмірі 1 грн на кожен літр проданого бензину. Про це в ексклюзивному інтерв’ю РБК-Україна заявила автор законопроекту, голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

За її словами, законопроект посилює контроль за сплатою 5% – го роздрібного податку для учасників ринку нафтопродуктів.

“По-перше, поставимо крапку у зловживаннях деякими платниками, які на це пішли і знайшли якісь способи ухилення від податку. Роздрібним обсягом продажів буде являтися ввесь обсяг проданих нафтопродуктів з пістолета, незалежно від форми розрахунку, – чи талоном розрахувалися або заплатили безготівковим розрахунком, або ще по якійсь системі. Ми уникнемо безлічі питань. Є ліцензія на роздрібний продаж нафтопродуктів, а ця система сплати тут другорядна, як спосіб розрахунку. І ось тут все, що продано з пістолета буде вважатися роздрібним продажем”, – заявила Южаніна.

Також вона пояснила, як буде розраховуватися акциз із загального обсягу.

На кожне 20 число буде встановлений, залежно від курсу євро, загальний акциз. Ми порахували, що це буде 1 грн. І ось 20 числа ця встановлена сума програмується, а з 1 числа на цілий квартал береться на кожен літр 1 грн. І це, якраз, побажання бізнесу. Їм це простіше, їм це прийнятно“, – додала Южаніна.

Джерело: www.rbcua.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.