Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Китайський інтернет-гігант представить свій смарт-автомобіль


Китайська компанія Alibaba, яка працює у сфері інтернет-комерції, має намір в наступному місяці продемонструвати «розумний» автомобіль.

Транспортний засіб розробляється спільно з китайською державною автомобілебудівної компанією Shanghai Automotive Industry Corporation (SAIC). До проекту залучено понад 800 вчених, інженерів та IT-фахівців, а інвестиції у нього обчислюються «мільярдами доларів».

Поки відомо, що смарт-автомобіль Alibaba являє собою кросовер з електричною силовою установкою. Відзначається, що передовий блок акумуляторних батарей зможе зберігати 80 відсотків початкової ємності після 160 000 кілометрів пробігу.

Автомобіль отримає засоби мобільного доступу в Інтернет. Він зможе обмінюватися даними з іншими учасниками руху, а також об’єктами дорожньої інфраструктури, скажімо, світлофорами.

Цілком вірогідно, що машина запропонує засоби напів- або повністю автономного управління. За роботу даного комплексу будуть відповідати різні датчики, відеокамери і бортовий комп’ютер.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.