Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Китайський інтернет-гігант представить свій смарт-автомобіль


Китайська компанія Alibaba, яка працює у сфері інтернет-комерції, має намір в наступному місяці продемонструвати «розумний» автомобіль.

Транспортний засіб розробляється спільно з китайською державною автомобілебудівної компанією Shanghai Automotive Industry Corporation (SAIC). До проекту залучено понад 800 вчених, інженерів та IT-фахівців, а інвестиції у нього обчислюються «мільярдами доларів».

Поки відомо, що смарт-автомобіль Alibaba являє собою кросовер з електричною силовою установкою. Відзначається, що передовий блок акумуляторних батарей зможе зберігати 80 відсотків початкової ємності після 160 000 кілометрів пробігу.

Автомобіль отримає засоби мобільного доступу в Інтернет. Він зможе обмінюватися даними з іншими учасниками руху, а також об’єктами дорожньої інфраструктури, скажімо, світлофорами.

Цілком вірогідно, що машина запропонує засоби напів- або повністю автономного управління. За роботу даного комплексу будуть відповідати різні датчики, відеокамери і бортовий комп’ютер.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.