Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Альянс Peugeot-Citroen і Fiat Chrysler стане №4 в світі і отримає нову назву


В рамках важливого кроку на шляху до завершення злиття за принципом 50:50, передбаченого угодою, про який було оголошено 18 грудня 2019 року, Peugeot S.A. («Groupe PSA») і Fiat Chrysler Automobiles N.V. («FCA») (NYSE: FCAU / MTA: FCA) нарешті розкривають назву нового концерну – STELLANTIS.

STELLANTIS має латинське коріння: «stello» означає «освітлений зірками». Ця назва була натхненна новим амбітним союзом автомобільних Брендів з багатою історією і яскравою корпоративною культурою, які, зливаючись воєдино, дозволяють сформувати образ нового світового лідера сучасної епохи мобільності, що зберігає при цьому всі видатні цінності і принципи своїх складових.

STELLANTIS буде поєднувати в собі масштаб справжнього світового підприємства і вражаюче великі і глибокі ресурси, нові інноваційні технології і професіоналізм, здатні протягом майбутніх десятиліть забезпечити сталий розвиток і вирішення питань мобільності. Латинське коріння нової назви віддає данину поваги до багатої спадщині компаній-засновників, в той час як асоціації з астрономією передають дух оптимізму, енергії і поновлення, який стоїть за новим злиттям, що змінює глобальний автомобільний світ.

Процес пошуку нової назви стартував незабаром після оголошення про укладення Угоди про злиття. Безпосередню участь в ньому брав вищий керівний склад обох компаній за підтримки рекламної агенції Publicis Group.

Назва STELLANTIS буде використовуватися виключно на рівні концерну в ролі корпоративного бренду. В рамках наступного етапу злиття буде представлений логотип, який, поряд з назвою, сформує новий корпоративний фірмовий стиль. Назви та логотипи всіх брендів, що входять до складу концерну STELLANTIS, залишаться незмінними.

Як повідомлялося раніше, завершення процесу злиття очікується в першому кварталі 2021 року за умови виконання стандартних умов закриття угоди, включаючи отримання схвалень акціонерів під час відповідних позачергових загальних зборів, а також виконання антимонопольних та інших нормативно-правових вимог.

Альянс претендує на четверте місце за обсягом виробництва в світі після Volkswagen Group, Toyota і Renault-Nissan-Mitsubishi.

Джерело: www.autoconsulting.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.