Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Альянс Peugeot-Citroen і Fiat Chrysler стане №4 в світі і отримає нову назву


В рамках важливого кроку на шляху до завершення злиття за принципом 50:50, передбаченого угодою, про який було оголошено 18 грудня 2019 року, Peugeot S.A. («Groupe PSA») і Fiat Chrysler Automobiles N.V. («FCA») (NYSE: FCAU / MTA: FCA) нарешті розкривають назву нового концерну – STELLANTIS.

STELLANTIS має латинське коріння: «stello» означає «освітлений зірками». Ця назва була натхненна новим амбітним союзом автомобільних Брендів з багатою історією і яскравою корпоративною культурою, які, зливаючись воєдино, дозволяють сформувати образ нового світового лідера сучасної епохи мобільності, що зберігає при цьому всі видатні цінності і принципи своїх складових.

STELLANTIS буде поєднувати в собі масштаб справжнього світового підприємства і вражаюче великі і глибокі ресурси, нові інноваційні технології і професіоналізм, здатні протягом майбутніх десятиліть забезпечити сталий розвиток і вирішення питань мобільності. Латинське коріння нової назви віддає данину поваги до багатої спадщині компаній-засновників, в той час як асоціації з астрономією передають дух оптимізму, енергії і поновлення, який стоїть за новим злиттям, що змінює глобальний автомобільний світ.

Процес пошуку нової назви стартував незабаром після оголошення про укладення Угоди про злиття. Безпосередню участь в ньому брав вищий керівний склад обох компаній за підтримки рекламної агенції Publicis Group.

Назва STELLANTIS буде використовуватися виключно на рівні концерну в ролі корпоративного бренду. В рамках наступного етапу злиття буде представлений логотип, який, поряд з назвою, сформує новий корпоративний фірмовий стиль. Назви та логотипи всіх брендів, що входять до складу концерну STELLANTIS, залишаться незмінними.

Як повідомлялося раніше, завершення процесу злиття очікується в першому кварталі 2021 року за умови виконання стандартних умов закриття угоди, включаючи отримання схвалень акціонерів під час відповідних позачергових загальних зборів, а також виконання антимонопольних та інших нормативно-правових вимог.

Альянс претендує на четверте місце за обсягом виробництва в світі після Volkswagen Group, Toyota і Renault-Nissan-Mitsubishi.

Джерело: www.autoconsulting.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.